Termat dhe Kushtet e £ 5 Pa Welcome Bonus

 

lojtarë të ri vetëm. 40x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C Merr.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Termat dhe Kushtet

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e vlefshme të reja të llogarive të moshës 18 ose më shumë.
 • Bonus do të kreditohen në llogaritë e reja pas verifikimit të suksesshëm të e-mail adresën e dhënë. Nuk depozitat janë të nevojshme.
 • Ajo mund të marrë deri në 10 minuta për bonus për të kreditohet.
 • Vetëm një bonus për konsumator kazino.
 • Bonus është e vlefshme 28 ditë pas kredi. Pas kësaj kohe, bonus do të pushojë të jetë e vlefshme dhe fondet e mbetura do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Kjo ofertë është në dispozicion nga 2 janar 2015 gjer në një lajmërim të ri.
 • Ky bonus mbart një kërkesë 100x wagering. £ 5 duhet të vënë bast të paktën 100 herë para tërheqjes mund të bëhet. Kështu që ju duhet të bast 100 x £ 5 = 500 para se ju mund të tërhiqni bonus tuaj £.
 • Wagers në shkop polici apo ruletë nuk kontribuojnë në reduktimin e kërkesës wagering e bilanceve bonus.
 • fitimet maksimale nga ky bonus do të jetë i mbuluar në £ 20. Kjo do të thotë se vetëm një maksimum prej £ 20 do të shtohet në bilancin tuaj withdrawable. Çdo fond i mbetur tejkalon këtë shumë mbi wagering suksesshëm do të bënte të pavlefshme.
 • Ky bonus mund të përdoret vetëm për të luajtur në ndonjë nga lojrat tona slot.
 • Tërheqja minimale është £ 10. Lojtaret duhet të regjistrohen një kartë të vlefshme të pagesave, me qëllim të tërheqjes së.