Termat dhe Kushtet e £ 1500 Tournament

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

Termat dhe Kushtet:

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • Ky promovim do të zhvillohet nga 00:01 19th maj deri më 25 maj (GMT)
 • Për të marrë pjesë lojtarët duhet të depozitojë dhe bast një minimum prej £ 10 gjatë periudhës promovuese
 • Fituesit do të vendosen në mënyrë që nga të lartë të ulët të varur në lojëra elektronike wagering tyre.
 • Çmimet do të jepen si më poshtë:
  • 1st – £ 500 Cash
  • 2nd - 5 – £ 250 Cash
 • Vetëm wagering në lojërat slot të kontribuojë në drejtim të turneut.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • shpërblime të holla mund të marrin deri në 3 ditë pune për të kreditohen në llogarinë tuaj.
 • Fituesit do të kontaktohen drejtpërdrejt nga kazino
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • i përgjithshëm Termat dhe Kushtet zbatohen. Vendimi i menaxhimit është i formës së prerë në të gjitha rastet.