Termat dhe kushtet e Starburst vishet bonus

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

bonus Starburst vishet Termat dhe Kushtet:

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 • Ky bonus do të jetë aktiv në mes të 00.01 Enjten me 12 Majit dhe 23.59 E mërkurë 18 Maj 2016 (GMT).
 • Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të depozitojë dhe bast gjatë periudhës promovuese.
 • Nëse depozitat lojtar deri në £ 50 në periudhën promovuese ata do të marrin 10 pa pagesë vishet për të luajtur në Starburst. Nëse depozitat lojtar në mes të £ 50,01 dhe 100 £ atëherë ata do të marrin 50 rrotullime falas. Nëse depozitat lojtar më shumë se £ 100,01 në periudhën promovuese atëherë ata do të marrin 100 rrotullime falas. Këto Vishet do të jetë me vlerë 10p.
 • Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 100 rrotullime falas në Starburst
 • Fitimet fituara nga vishet do të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus
 • Vetëm wagering në këto lojëra: Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Parku Jugor, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Dracula, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Man Invisible, Parku Jugor 2 Reel Chaos, Mbreti i Slots, Aliens, Shkëlqim, Guns N Roses, Master i Misterit, Drive do të llogariten drejt reduktimit të kërkesës wagering.
 • Të kuletat e mëposhtme do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering dhe në këtë mënyrë: Cash Real, Bonus dhe pastaj Bonuset FreeSpin.
 • Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, e mbetur e fondeve bonus nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus FreeSpin mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “llogaria ime” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • Kushtet standarde & kushte zbatohen.
 • Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.