Termat dhe Kushtet – Christmas Countdown 50% të përputhen deri në £ 250 promovimin e përditshme

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 2. Ky promovim do të jetë çdo ditë aktive në mes 23 – 24th dhjetor 2016 (GMT).
 3. GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 4. Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të depozitojë një minimum prej £ 10.
 5. Një bonus i 50% e depozitave tuaj të parë deri në një maksimum prej £ 250 do të shtohet në llogarinë tuaj.
 6. Ky promovim do të jetë e vlefshme vetëm në depozitimin tuaj të parë në atë ditë.
 7. kredite bonus do të bëhen në llogarinë tuaj brenda 3 ditë pune nga fundi i nxitjen.
 8. Kërkesat standarde wagering e 30x shuma e bonusit të aplikojë para bonus apo çfarëdo fitimet përkatëse mund të tërhiqet.
 9. Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 10. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 11. Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 12. Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 13. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 14. Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë. Ju lutem shkoni tek “historia ime llogari” Seksioni për të shqyrtuar të gjithë në pritje radhë tuaj bonus.
 15. standard Termat dhe Kushtet zbatohen.
 16. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 17. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.