Termat dhe Kushtet e Promovimit Tour De France Rrjeti

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Kushtet & Condtions:

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • Ky promovim do të zhvillohet nga 00:01 21st korrik 2016 deri 23:59 27th korrik 2016 (GMT).
 • Në mënyrë që të marrin pjesë në “turneu” lojtarët duhet të depozitojë dhe bast një minimum prej £ 5 gjatë periudhës promovuese.
 • The “fitues” i turneut do të jetë lojtari që ka wagering më të lartë të plotë mbi periudhës së promovimit në të gjitha lojrat e fatit.
 • The “fitues” e turneut do të kreditohet £ 1,000 Cash në llogarinë e tyre.
 • Ky turne është i gjallë në të gjithë rrjetin Nektan në kazinove të shumta.
  • Çmimet do të jepen si më poshtë:
  • 1vendi st- 1000 £ Cash
  • 2Vendi nd-5- £ 500 Cash
  • 6Vendi th-15- £ 100 Cash
  • 16th- 120vendi th- £ 50 bonus
 • Paraja dhe bonus shpërblime mund të marrin deri në 3 ditë pune për të kreditohen në llogarinë tuaj.
 • Standard kërkesat wagering bonus të 30x shuma bonus të aplikojnë para bonuse apo ndonjë fitimet përkatëse mund të tërhiqet.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 • Wagers në shkop polici dhe ruletë nuk kontribuojnë në reduktimin e kërkesës wagering e bilanceve bonus.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Bonus dhe shpërblime të holla mund të marrin deri në 3 ditë pune për të kreditohen në llogarinë tuaj.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “llogaria ime” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 • Fituesit do të kontaktohen drejtpërdrejt nga kazino.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • i përgjithshëm Termat dhe Kushtet zbatohen. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.