Termat dhe Kushtet e Turneut- Win një Smartphone

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Termat dhe Kushtet:

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • Ky promovim do të zhvillohet nga 00:01 1dhjetorit 2016 deri 23:59 7th dhjetor 2016 (GMT).
 • GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 • Në mënyrë që të marrin pjesë në “turneu” lojtarët duhet të depozitojë dhe bast një minimum prej £ 10 gjatë periudhës promovuese.
 • The “fituesit” i turneut do të jetë i lartë 3 Lojtarët që kanë vlerën më të lartë totale wagering gjatë periudhës promovuese në të gjitha lojrat e fatit.
 • **Të gjithë rrjetin, 3 Lojtarët e lartë kualifikuese do të marrë një Smartphone (deri në 800 £ kjo përfshin ngarkuar ofrimit të)
 • Ju lutem vini re mallrat që janë deklaruar në kohën e promovimit, mund të jetë i padisponueshëm dhe për këtë arsye, menaxhimi kanë të drejtë për të zëvendësuar me mallrat ekuivalente në çmime më të afërt siç thuhet arrin vlerën e £ 800.
 • Lojtarët që janë njoftuar me email ose telefon, do të ketë 7 ditë për të përgjigjur në kazino, nëse ata dëshirojnë të pranojnë smartphone ose ekuivalente Cash.
 • A duhet 3 Fituesit zgjidhni një ekuivalent të holla prej 70% e vlerës së dhuratës (£ 560 cash) kjo do të kreditohet në llogarinë lojtarët brenda 7 ditë pune nga njoftimi i lojtar. Kjo nuk do të pësojë një kërkesë wagering.
 • Ky turne është i gjallë në të gjithë rrjetin Nektan në kazinove të shumta.
 • Çmimet do të jepen si më poshtë:
 • 1st – 3Vendi rd Smartphone **
 • 4th – 13Vendi th do të marrë një £ 50 Bonus
 • Kërkesat standarde wagering e 30x shuma e bonusit të aplikojë para bonus apo çfarëdo fitimet përkatëse mund të tërhiqet.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë. Ju lutem shkoni tek “historia ime llogari” Seksioni për të shqyrtuar të gjithë në pritje radhë tuaj bonus.
 • Paraja dhe bonus shpërblime mund të marrin deri në 7 ditë pune për të kreditohen në llogarinë tuaj. Smartphone, varur nga disponueshmëria mund të marrin deri në 28days për të ofruar.
 • Fituesit do të kontaktohen drejtpërdrejt nga kazino.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • i përgjithshëm Termat dhe Kushtet zbatohen. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.