Banking | Casino Pay nga Phone dhe shumë!

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Casino Banking

Play Casino Games Now

Paguar nga Phone Bill Lojra dhe shumë të Coinfalls Kazino…

Banking në The Phone Kazino

Ne ju sjellim një ambient shumë të sigurt për të depozituar dhe tërhequr paratë tuaja në CoinFalls Mobile Phone Kazino. Ne të siguruar që i gjithë informacioni financiar që ne proces është koduar, dhe është dërguar me anë të një lidhje të sigurt dhe të ruhen në serverat tanë sigurta.

Best Deposit Bonus

Ju mund të shihni më poshtë një përmbledhje të depozitave dhe kazino telefon opsionet e shpejtë dhe të lehtë të tërheqjes ne ofrojmë aktualisht dhe minimale dhe maksimale e transaksionit të shumave dhe kohës të përpunimit.

UK's Most Trusted Online Casino Site

depozitave nga Mobile Phone Kazino and Tablet Options – Më Shtuar rregullisht!

 

METODA MINIMALE MAXIMUM
Visa Credit £ 10 £ 2.500 në ditë
Visa Debit £ 10 £ 2.500 në ditë
Visa Electron £ 10 £ 2.500 në ditë
MasterCard £ 10 £ 2.500 në ditë
maestro £ 10 £ 2.500 në ditë
Ukash £ 10 £ Ndryshon për transaksion
PayPal Vjen se shpejti Vjen se shpejti
Skrill Shih arka Shih arka
Faturimi Mobile £ 10 £ 30 në ditë

 

Free Slot games at Coinfalls

TERHEQJET me telefon kazino!

 

METODA MINIMALE MAXIMUM
Visa Credit £ 10 / £ 20,000 në javë 2-3 dite pune
Visa Debit £ 10 / £ 20,000 në javë 2-3 dite pune
Visa Electron £ 10 / £ 20,000 në javë 2-3 dite pune
MasterCard £ 10 / £ 20,000 në javë 2-3 dite pune
Ukash £ 10 £ Ndryshon nga llogaria
PayPal Vjen se shpejti Vjen se shpejti
Skrill Vjen se shpejti Vjen se shpejti

 

CoinFalls Free Casino

Kështu që ju shihni, bankar në Coinfalls Mobile Kazino është e lehtë kur ju paguani duke përdorur telefonin tuaj.

3D siguruar në Coinfalls Kazino

Një format i njohur për autentifikimin e pagesës në internet është 3D ose tre Domain Secure. Një anëtar merr një fjalëkalim të personalizuar ndaj kartën e tyre me qëllim të kryerjes së pagesave. Faqet e internetit që mbështesin këtë standard, si Coinfalls Casino, kërkojnë përdoruesve të saj, të cilët dëshirojnë për të depozituar, të kalojnë nëpër këtë proces të vërtetimit para se ata në fakt mund të depozitojë çdo shumë. Kjo authentication siguron një mënyrë të sigurt të transaksionit. Dhe procesi duhet të bëhet vetëm një herë në kartë. Kjo është bie monedha për ju!

Procedura është e thjeshtë. Para transaksionit parë, anëtar do të duhet për të nënshkruar. Për atë, ata do të duhet për të hyrë në hollësitë përkatëse në lidhje me kartën dhe për të marrë atë të vërtetuar nga banka e tyre. Pasi që është bërë, të gjitha transaksionet që pasojnë janë të lehta me ka detaje të plotësohet në mënyrë të përsëritur për të njëjtën kartë.

Lojtarët në Coinfalls Kazino që përdorin ndonjë nga kartat e mëposhtme për të bërë depozita tani do të duhet të kalojnë nëpër funksion 3D Secure për të bërë depozitat. Kartat që janë të nevojshme për të ndjekur këtë procedurë janë – vizë, Visa Debit, Visa Electron, MasterCard, maestro, dhe Solo. Ne fillim, depozituesi do të drejtohet në faqen e internetit të sigurt bankare kartës së tyre. këtu, ata do të duhet të shkruani fjalëkalimin e sigurt. Pas konfirmimit të fjalëkalimin e duhur, faqja konfirmimi i bankës shfaqet.

Disa përdorues hezitoni të përdorin kartën e tyre për depozitat dhe transaksionet për shkak të arsyeve të sigurisë në internet. Por me këtë format ata nuk kanë për t'u shqetësuar në lidhje me atë. Kjo është kështu për shkak se informacioni i kartës nuk është e ndarë me shitës, në këtë rast Coinfalls Casino. Detajet qëndrojnë konfidenciale mes depozituesi dhe banka. Kështu që, ajo është shumë e sigurt për të bërë pagesat dhe depozitat në këtë format, duke përdorur karta debiti ose krediti.

Me pak se 1% Shanset e dështimeve të transaksionit, në këtë mënyrë për të bërë depozitat autentike dhe pagesa është duke fituar popullaritet. Është vetëm një herë se anëtar ka nevojë për të nënshkruar dhe të vërtetuar në një proces të gjatë. por, pas kësaj, çdo transaksion kërkon vetëm një fjalëkalim të veçantë të krijuar për këtë qëllim vetëm. Kështu që, duke e bërë depozitat në Coinfalls Kazino tani është edhe më i sigurt se më parë.