EVOLUTION CASH Piketat Termat dhe Kushtet

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 2. Ky promovim do të jetë aktiv në mes të 00:01 03/02/2017 dhe 23:59 04/02/2018.
 3. BST / GMT është ekuivalente e -8.30hrs ACST, PTZ + 8orë
 4. Të jenë të ligjshëm për promovimin, lojtarët duhet të depozitojë një minimum prej £ 50 dhe £ 100 rrezik gjatë periudhës promovuese në ndeshjet e quajtur lojëra elektronike
 5. Lojtarët që kanë qeverive të vendosura (para) shuma më e lartë gjatë periudhës promovuese do të fitojë një pjesë të £ 1500
 6. Vetëm të luajë për të vërtetë (para) aksionet do të kontribuojë për të rezultateve përfundimtare në fund të periudhës promovuese
 7. Ndarja e çmimeve janë si më poshtë: 1st – £ 500, 2dytë £ 275, 3rd-5 £ 125, 6th – 30th £ 10, 31st – 50th £ 5
 8. Jetoni vetëm një Tregtari Lojërat furnizuara nga lojrat Evoluton do të kontribuojë në aksionet promovuese parave Total.
 9. Lojërat e mëposhtme kanë të drejtë për promovimin:
 • AMERICAN-ruletë-LIVE
 • AUTO WHEEL-LA-SHARE LIVE
 • AUTO-ruletë-LIVE
 • AUTO-Ruletë-VIP-LIVE
 • BACCARAT
 • BACCARAT-KONTROLLI-shtrydh-LIVE
 • BACCARAT-LIVE
 • BACCARAT-shtrydh-LIVE
 • BLACKJACK-A-LIVE
 • BLACKJACK-B-LIVE
 • BLACKJACK-C-LIVE
 • BLACKJACK-DIAMOND-VIP-LIVE
 • BLACKJACK-D-LIVE
 • BLACKJACK-E-LIVE
 • BLACKJACK-F-LIVE
 • BLACKJACK-FORTUNE-VIP-LIVE
 • BLACKJACK-G-LIVE
 • BLACKJACK-GRAND-VIP-LIVE
 • BLACKJACK-H-LIVE
 • BLACKJACK-I-LIVE
 • BLACKJACK-J-LIVE
 • BLACKJACK-K-LIVE
 • BLACKJACK-L-LIVE
 • BLACKJACK-M-LIVE
 • BLACKJACK-PARTY-LIVE
 • BLACKJACK-PLATINUM-VIP-LIVE
 • BLACKJACK-SILVER-2-LIVE
 • BLACKJACK-SILVER-3-LIVE
 • BLACKJACK-SILVER-4-LIVE
 • BLACKJACK-SILVER-5-LIVE
 • BLACKJACK-SILVER-6-LIVE
 • BLACKJACK-SILVER-7-LIVE
 • BLACKJACK-SILVER-LIVE
 • BLACKJACK-VIP-B
 • BLACKJACK-VIP-C
 • BLACKJACK-VIP-D
 • BLACKJACK-VIP-E
 • BLACKJACK-VIP-G
 • BLACKJACK-VIP-H-LIVE
 • BLACKJACK-VIP-I
 • BLACKJACK-WHITE-1-LIVE
 • BLACKJACK-WHITE-3-LIVE
 • CARIBBEAN-STUD-POKER-LIVE
 • DOUBLE-BALL-Ruletë-LIVE
 • DREAM-Catcher-LIVE
 • Frëngjisht-Ruletë-GOLD-LIVE
 • Holdem-LIVE
 • Immersive-ruletë-LIVE
 • Ruletë-LIVE
 • SPEED-BACCARAT-LIVE
 • SPEED-ruletë-LIVE
 • TRE-CARD-POKER
 1. lojtarët fituese do të kreditohet në 19/02/2018
 2. Lojtar fitues duhet të pranojmë fituar çmimin brenda 7 ditë pune e përfundimit të promovimit ose humb
 3. Termave dhe kushteve standarde zbatohen.
 4. Bonuset mund të marrin deri në tre ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 5. Kërkesat standarde wagering e 30 X shuma e bonusit të aplikojë para bonusit është konvertuar në para të gatshme ose ndonjë fitimet përkatëse mund të tërhiqet.
 6. Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat e fatit të caktuara.
 7. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 8. Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet bonus të konvertohet në të holla automatikisht sapo wagering është i plotë.
 9. Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 10. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, të gjitha fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 11. Fondet bonus janë të përjashtuar dhe në gjendje që do të përdoret në lojërat e mëposhtme: Aliens, Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Parku Jugor, South Park Chaos Reel, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, MegaJackpots Cleopatra, Siberian Storm Megajackpot, Isle O'Plenty, Wolf Run, yll Lanterns, Gong Xi Fa Cai, më shumë Monkeys, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II dhe Avalon.
 12. Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni në “”Seksioni profili im”” për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 13. standard Termat dhe Kushtet zbatohen.
 14. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 15. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.