yll Lanterns

CoinFalls Casino

kjo 5 mbështjell dhe 20 slot linjë pagese zhvilluar nga IGT është i sigurt për të kapur shikimet e të gjitha gamblers kërkim të Jackpot slots internet. Mega Jackpot Star Lanterns premton lojtarëve një gameplay e madhe me një çmim i parë të jetës ndryshuar dhe një temë kinez.

Get Fruity Slots

Për zhvilluesit e Megajackpots Star Lanterns Slots

Kjo lojë e bukur slot është zhvilluar nga zhvilluesit IGT. Ata kanë zhvilluar lojëra për një kohë të gjatë dhe tani kanë zhvilluar lojëra për shumicën e emrave të mëdha në biznes. Pjesa mirë për kazinove që ata lidhin me të është se ata lejojnë slots çmim i parë paguani me funksion telefoni faturave për shumicën e lojrat e tyre. Git është i famshëm për grafikë mahnitëse që ata krijojnë dhe të gjitha lojëra elektronike e tyre / games janë miqësore me të lehtë për të kuptuar gameplay. Kjo i bën ata një nga zhvilluesit më të mëdha lojë në botë.

Për lojë

Kjo eshte nje 5 mbështjell dhe 20 linjë pagese slot me një Jackpot Mega të jetë një në fund të saj. Simbolet janë të gjitha llojet e ndryshme të llambat të cilat janë të dizajnuara bukur për të plotësuar temë e lashtë kineze. lundrues tipar mbështjell është futur në këtë vend i caktuar në të cilën çdo herë që bëni një kombinim simbolet në kombinime zhduken dhe janë zëvendësuar me simbolet e reja. Kjo vazhdon derisa nuk ka më ndeshje mbetur.

Simboli i egër është fanar i kuq. Ky simbol mund të zëvendësohen për çdo simbol përveç simbol shpërndaj. Simboli shpërndaj është një lotus bukur. Nëse këto shfaqen tri herë në një rrotullim të merrni një shumëzues i bastit tuaj 2x.

Përveç shumëzuesit tre simbolet shpërndaj të shkaktojë falas vishet raundet bonus. Ju do të duhet të marr një nga tre fenerë dhe e kap do të tregojë numrin e rrotullime falas që kanë fituar. Të rrotullime falas mund të jetë diku në mes të katër dhe katërmbëdhjetë. Kjo slot gjithashtu ofron një simbol bonus yll. Ky simbol yll i jep një shumëzues vija bast e as 2x apo 3x sa herë që shfaqet në rrotullat. Dhe në qoftë se dy prej tyre duket të njëjtën kohë, atëherë ju do të fitojë kombinimin e këtyre koeficientëve. Nëse jeni me fat të mjaftueshme për të tokës katër prej tyre në të njëjtën rrotullim. Ju do të fitojë çmim i parë progresive MegaJackpots.

Madhësia bast shkon nga 20p në £ 600. Ju mund të paguani këtë me çdo metodë, por ai thjeshtë është slots çmim i parë paguani me faturën e telefonit. Kostoja automatikisht do të paguhen me faturën tuaj të telefonit.

Play Casino Games Now

përmbledhje

Të gjitha në të gjitha kjo slot është me vlerë duke luajtur. Çmim i parë progresive është i madh dhe dizajn të bukur me karakteristikat e tij interesante do të bëjë që ju rrinë në këtë lojë. Më të mirë të të gjitha është se ju nuk do të duhet të plotësoni në 100 të dhënat për të paguar për këtë lojë që mund të bëhet nga lojëra elektronike çmim i parë paguani me telefon tipar faturave. Kështu që ju duhet patjetër të shkoni në këtë aventurë kineze.

CoinFalls Free Casino