Biletat e Fortune

Biletat Theme Park e Fortune Slots – Mobile dhe Online Bonus!

 

Biletat e Fortune (Theme Park) online slot, lëshuar në qershor 2016, është një vend i caktuar gjallë që sjell të gjithë park temë në ekranin tuaj. Ju do të merrni mundësi për të marrë të gjitha rides të park temë dhe të gëzojnë tronditje duke fituar të holla të vërtetë. Ajo do të jetë një takim epike, sepse këtë në internet dhe celular slot machine do të ju jap karakteristikat e pjesa më e madhe bonus për të luajtur me. Ju nuk do të jetë në gjendje për të vendosur atë që ngasin ju duhet të zgjidhni, sepse çdo udhëtim dhe çdo lojë do të shpërblejë disa çmime tërheqës fitues.


CoinFalls Casino PlayNow

A e ke parë tonë Youtube Slots Kazino dhe video – ata janë këtu!

Rreth zhvilluesi:

 

Net Entertainment është një lojë online Video famshme kompani në zhvillim që paraqet të shumta në internet slots celularë çdo vit. Kjo kompani prodhon lojëra elektronike në internet mobil të bazuar në tema të ndryshme, si fantazi, sportiv, dhe disa lojëra elektronike mund të bazohet në personalitetet e famshme. Kjo është hera e parë NetEnt është futur Biletat e Fortune (Theme Park) online slot, e cila është e bazuar në një park të gjallë temë.


Biletat e Fortune(Theme Park)

Për lojë:

 

Biletat e Fortune Slots (Theme Park) online slot është një 5-mbështjell online slot me 50 linjat paguajnë. Lojtaret do të jetë në gjendje për të rrotulluar rrotullat vetëm për 25p dhe ata do të jenë në gjendje të të rritur bast permasa deri në £ 250. Çmimi çmim i parë këtu është £ 2,000 dhe të fitojë maksimale mund të jetë shumë më e madhe se çmimin çmim i parë. kjo online slot ka simbolet maksimale relevante për temën dhe Rollercoaster do të jetë simbol i egër së bashku me shpërndaj Golden Ticket.


theme_park-tickets_of_fortune500x370

Biletat e Fortune (Theme Park) online slot do të ju jap një numër të madh të karakteristikave të bonus. Ulje tre ose më shumë wilds gjatë lojës bazë do të jetë me fat për ju, sepse Wilds mund të duket si malet e egra bërë pirg dhe shuma fituese do të jetë i madh pas saj. Disa mbushur lodra do të përfaqësojnë shumën që keni fituar dhe kjo shumë do të shtohet në llogarinë tuaj.

Tipari wheel biletë është tipari më i rëndësishëm i këtij slot në internet. Ju mund të rrotullojë rrotën e biletave me ulje 3 ose shpërndan më shumë. Të përpiqet të fitojë bileta maksimale për shkak se këto bileta do të ju ofrojë një hyrje në park temë. Ju do të jetë në gjendje për të luajtur lojra si lojë Duck Shoot, Skee Ball lojë, Sledge Hammer lojë dhe shumë lojëra të tjera, duke përdorur bileta.


CoinFalls Casino PlayNow

vendim:

NetEnt Gaming ka prezantuar një zhanër të ri të lojëra elektronike online celular duke zhvilluar Biletat e Fortune (Theme Park) online slot. Karakteristika të shumta bonus kombinuar me grafikë ngjyra kthyer atë në të slot më të mirë në internet të 2016.