Fruit Shop Christmas Edition


 

Sezonit të festave është këtu dhe kështu NetEnt ka shkuar një hap më tej për të zhvilluar lojrat e tyre dhe për t'u dhënë atyre një kontakt të Krishtlindjeve. Gëzojnë Fruit Shop Christmas Edition në Coinfalls Kazino Slots Mobile UK, slot popullor vetëm mori më të mirë me këtë edicion. Sezonit të festave bazuar slot lojë ka fitore të mrekullueshme për lojtarët, kështu që ngrenë veten dhe të bëhen gati për të fituar disa fitore të mahnitshme me këtë slot. Slot emocionuese të dyqanit Fruta është modifikuar bukur për të sjellë disa fitore të mahnitshme për lojtarët.


CoinFalls Casino PlayNow

kjo Slots Mobile UK Loja ka përfunduar me grafikë të cilësisë dhe përmban një gameplay të thjeshtë, kështu lojtarët e të gjitha llojeve mund të luajnë këtë lojë emocionuese slot. Ngjyra të ndritshme dhe simbolet e Krishtlindjeve shfaqet në sfond janë të sigurt për të mbajtur lojtarët argëtuan dhe të angazhuar. Ka Wilds, shpërndan dhe më shumë për lojtarët për të shijuar me këtë lojë slot. Shkoni përpara dhe të gëzojnë karakteristika të veçanta me këtë slot Krishtlindjeve themed.

Rreth zhvilluesi i Fruta Shop Christmas Edition

Zhvilluesi i kësaj Krishtlindjeve fantastike Slots Mobile UK është NetEnt dhe ata kanë qenë gjithmonë i njohur për krijimtarinë që ata përdorin në secilin nga lojrat e tyre kazino. Ata punojnë për të krijuar më të mirë dhe kështu ata kanë mjaft të pasuesve.

Më shumë në Gameplay

Me një madhësi monedhë të 0.01-2.00, emocionuese Fruit Shop Christmas Edition ka 5 reels dhe 15 paylines. Frymëzuar nga sezonin e festave, kjo është një interesante Slots Mobile UK që ka simbole të bukura për lojtarët për të shijuar. Ajo gjithashtu ka qenë e projektuar për të përshtaten disponimin e frymën e festës dhe kështu lojtarët do të jetë në gjendje të gëzojnë bukurinë e Krishtlindjeve me rrotullat e këtij slot.

rritje dhe ulje butonin mund të përdoret për të rregulluar madhësinë e bastit, dhe shuma bast në masë të madhe përcakton fitojë shumën e, prandaj sigurohuni që ju të rregulluar madhësinë e bastit me mençuri. Dyqan Fruta logo është e egër në këtë lojë slot dhe kështu do të zëvendësojë simbole të tjera për të përfunduar kombinime të fitojë dhe rrotullime falas mund të jetë ndezur me simbole të ndryshme të frutave në lojë bazë vetë.

përmbledhje

Fruit Shop Christmas Edition është një e bukur Slots Mobile UK që ka qenë engineered me karakteristika të mrekullueshme. Frutat e ndryshme dhe simbolet në lojë slot ketë fitore të mahnitshme për lojtarët për të marrë të me çdo rrotullim të drejtë. Shkoni përpara dhe të rrotulluar rrotullat e këtë lojë slot dhe le dritat e Krishtlindjeve ju sjellë disa fitore të mahnitshme.