Cash Buster Towers

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


 

Tifoz i lojrave të fitojë çastit? Ne kemi mirë instant win game për ty. Cash Buster Towers nga GNP zhvilluesit e programeve lojrave është e mbushur me disa karakteristika të vërtetë interesante. Kjo është e gjitha në lidhje me tjerrje rrotullat dhe shkatërrimin e bllokut mbi kullat. Disa ngjyra të vërtetë të bukur janë përdorur në hartimin ndërfaqen e kësaj loje. Kjo është pasues origjinale lojë Cash Buster. kjo Win mirë çastit lojë ka një çmim cash prej deri në 1.000.000 £. Ka disa lojëra të mahnitshme bonus dhënë edhe për lojtarët. Sfond muzikë është po aq e bukur sa pamjen e kësaj lojë të mrekullueshme.

CoinFalls Casino PlayNow

Cash Buster Towers Features mirë instant win game

kjo Shkarko Instant Win lojë ka disa karakteristika të vërtetë interesante dhe kjo nuk është e komplikuar në të gjitha për të kuptuar. E tërë e saj sillet rreth kullat e blloqeve me ngjyrë të ndryshme që mbani duke u shkatërruar në çdo rrotullim. Ka dy mënyra të ndryshme të luajnë. Ekrani ka butonin tjerr dhe numrin e rrotullimeve në anën e majtë të faqes. Në qendër, ka blloqe me secilin prej tyre që ka sasinë e çmimin e përmendur në krye të tyre. Në anën e djathtë është tryeza që tregon numrin e mundshëm të mbledhura dhe shigjeta. Ju mund të rregullojë baste duke klikuar mbi të + dhe – butonat në ekran.

Përveç kësaj, slot ofron disa simbole të veçanta, si dhe. Jeta e pasurisë logo është një prej tyre dhe kjo është quajtur simbol të egra e lojës slot. Ajo mund të shumohen çdo të fitojë duke 2x dhe zëvendësuesit për të gjitha simbolet përveç planetit shpërndaj. Simboli shpërndaj e çarë është bërë pirg mbi rrotullat.

Shkarko Instant Win Gameplay

The gameplay i kësaj Shkarko Instant Win lojë është një shumë të thjeshtë se sa duket. Të gjithë ju duhet të bëni është të rrotulluar rrotullat dhe numrin që shfaqet në rrotullat do të shkatërrojë atë numrin e blloqeve prej kullave. Nuk është një lojë normale dhe të përsëritur modes luajnë lojë. Në modalitetin e luajtjes normale, ju janë dhënë 5 vishet për çdo bast dhe numrat nga 1-6 janë paraqitur në listat poshtë kullat. Ka tre simbole të veçanta; yll, rrethi dhe shigjetë simbol. Nëse ju merrni simbolet 4-yll, ajo aktivizon yll bonus lojë. Shigjeta Simboli rimbushjet e tërë bllok kullë herë dhe në qoftë se ju të mbledhë 4 nga këto, shigjetë lojë bonus është shkaktuar. Simboli Rrethi mban në plotësimin segmentet në tryezë bonus rrethi.

Nëse ju nuk kanë fituar asgjë në modalitetin e luajtjes normale, atëherë ju do të jepet një rrotullim të lirë në fund të saj të quajtur përsëritur luajnë tipar. Në atë tjerr lëkundet do të tregojnë të njëjtat gjëra të tilla si funksion normal të luajë; i-6 numrat, një simbol yll, shigjetë simbol apo një simbol rrethi ose një sasi të menjëhershëm çmim.

CoinFalls Casino PlayNow

Fjalë përfundimtare

kjo Shkarko Instant Win lojë ka disa grafika të vërtetë e mahnitshme dhe një tingull joshës sfond. The gameplay është shumë interesante dhe është e sigurt për të mbajtur lojtar i tëri për një kohë të gjatë. Simbolet bonus janë një mënyrë e madhe për të bërë disa para ekstra pavarësisht nga fitimet e lojës bazë.