Guns N Roses

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Relive ditët lavdinë me Guns N Roses në internet celular lojë slot

Guns N Roses

Ka shumë pak grupet që në fakt mund të qëndrojnë deri në portreti dhe legjendare Guns n Roses por edhe atëherë grupi ka një avantazh të vetin. Të jetë ajo headbanging metal i rëndë apo meloditë klasike shkëmb, grupi i sigurt mori rreh e tyre të drejtë të argëtojë brezat e tifozëve hard rock. Edhe pse grupi është shpërndarë himnet e tyre shkëmbore ende vazhdojnë të na argëtojë.

Grupi është paguar respekt në shumë mënyra. Të jetë me një gotë të thjeshtë kafe apo një t-shirt, logo mbi të cilën thotë se është mbrojtës të grupit përcakton atë një klasë veç e veç. Studiot NetEnt sigurt mori botën lojrave në befasi kur shpalli një lojë slot kushtuar grupit. Për të dalë nga ideja kuti ka paguar megjithatë off me tifozët band dhe tifozët e vërtetë e fatit të gjithë flocking në kazinove të provoni dorën e tyre në lojë dedikuar për legjendat.

Enjoy Best Bonuses

simbolet nostalgjik dhe soundtracks

Shkalla e përpjekjeve që ekipi NetEnt vënë në ndërtimin e këtij automat është me vlerë të përmendet veçantë. Që loja përdor gjurmët origjinale të cilat janë copyright dhe në pronësi nga grupi, NetEnt kishte për të marrë lejen e grupit të përdorin ato në ndeshjen e tyre. Por grupi i dha këtë dhe gjithashtu leje për të përdorur çdo gjë që ata mendonin të nevojshme dhe rezultatet janë më se e qartë nga loja.

Lehtë dhe të Sigurt

Me logon e grupit dhe yjet legjendarë si Axl Rose dhe Slash në rrotullat dhe disa nga më të këngëve të grupit hit duke luajtur në sfond. Loja slot mund të merrni të gjithë tifozët e grupit nostalgjik si Guns n Roses slot lojë është një nga tributes më të mira që mund të paguhen të grupit.

Play from Mobile

karakteristika të dobishme

The Guns n Roses slot game gjithashtu ka disa karakteristika të mahnitshme për të. Loja ka wilds, shpërndan dhe koeficientet për të bërë kunjat e tu të kthyer i madh. Ndërsa Wilds punojnë si të gjitha Wilds konvencionale të bëjë, e shpërndan të ju jap rrotullime falas dhe më shumë. Të shpërndan në lojë jo vetëm ju shpërblejë me rrotullime falas, por edhe të ju jap një bonus shumëzues varësi të numrit të simboleve shpërndaj ju goditi.

më shumë Oferta

përmbledhje
The Guns n Roses slot lojë është më shumë se një haraç i përshtatshëm për të grupit. Me disa grafikë të shkëlqyer dhe Soundtracks që mund të merrni ju të menduarit rreth grupit dhe karakteristika të dobishme që mund të tërheqë të drejtën përsëri në realitet, loja slot është me të vërtetë një nga më të mirën nga NetEnt.

Guns N Roses slot