Jimi Hendrix

Jimi Hendrix Slot Game


NetEnt Gaming është duke festuar ditëlindjen e saj të 20-të dhe ajo është futur disa lojëra elektronike të reja dhe me metrazh të pasur në internet mobile në seri NetEnt Rock. Guns N Roses got a huge response from the players and now is the time to check out Jimi Hendrix, markë lojë të re slot zhvilluar nga NetEnt Gaming.


Kjo lojë e mahnitshme slot celular është liruar më 22 prill, 2016. Kjo është një lojë e pabesueshme NetEnt i dedikuar për një muzikant të madh të 1960. po, ne po flasim për asnjë tjetër përveç muzikanti legjendar Jimi Hendrix. Kjo lojë ka grafika sy-terheqese, luring karakteristika bonus dhe Soundtracks më të mira të Jimi Hendrix. Let’s discover some more facts about this fantastic cash entertainment game.

Multiple Free Spin Features

theme dhe lojë-play lojës së është shpallur:


Jimi Hendrix slot do të jetë një 5×3 mbështjell slot game me 20 fixed bet lines. Kjo lojë do t'ju japë një platformë të përsosur për të luajtur me të shumta karakteristika pa tjerr. Lojtaret mund të marr mënyrën më të mirë për të fituar një sasi më të madhe. veç, ka dy karakteristika të reja bonus të futura nga NetEnt për të rritur interesin lojtar në lojë.


Tema është mbresëlënëse, sepse ajo duket si temë retro stil '60 ". background Purple and pink me ngjyrë, të klasit të lartë graphics 3D dhe soundtracks famshme Jimi Hendrix e bëjnë këtë lojë super emocionuese. The symbols are perfectly designed for the theme; ato përfshijnë kitarat bardhë, kitarat e kuqe, Jimi Hendrix, lule, Shenja e paqes dhe zemrat. All of them are high-value symbols, të cilat ju duhet të tokës gjatë çdo rrotullim për të fituar disa kredi të mëdha.


Jimi Hendrix Mobile

rrotullime falas dhe karakteristika bonus:


pa funksion tjerr në Jimi Hendrix lojë slot do të jetë mjaft i ngjashëm me bonus rrota tipar i Guns N Roses. Ju mund të merrni ndonjë e dhënë më poshtë karakteristika pa tjerr:

  • Crosstown Traffic: loja do të shpërblejë me 6 rrotullime falas së bashku me disa malet e egra për të fitoreve të mëdha.
  • krahut pak: tokë 3 prej tyre dhe ju shkoni atje me rrotullime tuaj të lirë. Ju mund të merrni 6 te 12 prej tyre.
  • Purple Haze: Lojtar do të fitojnë 6 te 12 rrotullime falas dhe nuk do të jetë Wilds Purple Haze në çdo rrotullim.
  • Çmimi Coin: Ju mbledhë monedha, ju jeni në për disa koeficientet rastit. Disa prej tyre mund të jetë aq i madh sa 30x.


Jim Hendrix Tab

Re-vishet dhe Purple Haze malet e egra të rastit:


Simboli i egër mund të tokës në çdo mbështjell dhe një herë tokat, ajo mund të zëvendësojnë të gjitha simbolet e mbetura me një simbol të egra. si pasojë, lojtar merr një rend më të mirë fitues për një fitore të madhe. Por kjo lojë ka një kthesë. Ulje katër ose më shumë kitarat e kuqe mund të jetë mjaft i ftohtë, sepse në këtë mënyrë ju mund të fitojë disa ri-rrotullime. Kitarat bërë pirg do të bëhet ngjitës dhe simbolet e tjera të mbështjell do tjerr. Ju mund të merrni një rend më të mirë të simboleve për të fituar çmimin maksimal të kësaj loje.

Purple Haze

Vendimi:


Ajo ka një RTP teorike 96.1%. Me kaq shumë twists të luajnë lojë, lojtarët mund të mbajë interesin e tyre rritur. Seritë Rock ka dorëzuar tashmë një lojë awesome, Guns N Roses. Dhe Jimi Hendrix do të jetë më e madhe dhe më të mirë !

Luring Bonus features