futboll : Champions Cup

Play At CoinFalls Casino

Futbolli është më i dashur, më të popullarizuara, më luajti, më ndjekur dhe loja më çdo gjë në botë. Nëse dikush do të thotë se një lojë që bashkon botën tonë dhe futboll duhet të jetë se lojë. Kur nga garat më të rëndësishme në botën e futbollit është që do të luhet këtë vit është vetëm e drejtë që ka një celular dhe slots lojë online në nder të tij. futboll : Champions Cup nga NetEnt është pikërisht se. Ajo është e bazuar në Euro 2016 që do të mbahet në Francë në qershor të këtij viti. Të euro janë ndoshta turneu më e rëndësishme e futbollit, ose me siguri më i popullarizuar pas kupën e botës. Kështu që, ju mund ndoshta me mend në festë dhe euforinë përreth turneun. If NetEnt has played their cards right, ky vend i caktuar mund të shkojnë për t'u bërë një blockbuster në muajt e ardhshëm.


Footballing Tournament

futboll : Champions Cup ka 5 reels dhe 20 paylines. It’s playable from 20p a spin up to 100£ a spin. Slot ka një grindje të mesme dhe disa karakteristika të madh bonus të tilla si funksion Dënim të shtëna dhe rrotullime falas funksion.

Muzikë dhe Grafika

futboll : Champions Cup është një i madh në kërkim game slot. reels e saj janë të mbushura me doreza, çizme, gota dhe natyrisht footballs. The animation looks great and NetEnt has decided to go with a fun and vibrant color tone which goes very will with the mood of the game. Muzika gjithashtu është në sync përsosur dhe siguron një element shtesë për përvojën e lojës. Pra, si zakonisht, kjo është një punë e madhe nga Net Entertainment.


Wide Range Of Betting

gameplay

futboll : Champions Cup ka 5 reels dhe 20 paylines me një gamë të gjerë të basteve. Ju mund të zgjidhni për të bast kudo midis 20P dhe 100 £ një rrotullim. Loja ka një grindje të mesme dhe gjithashtu ka një ekuilibër të vërtetë të mirë për të. Edhe pse fiton nuk mund të jetë me të vërtetë e madhe në lojë bazë ata janë vetëm sa për të mbajtur lojtarët të kënaqur. Por kjo nuk është e gjitha. Të rrotullime falas funksion në këtë ka disa fitore të vërtetë të mëdha për të shuar etjen e atyre që vetëm të kërkuar fitore të mëdha nga lojëra elektronike e tyre.


Penalty Shootout Feature

Dy karakteristika bonus në këtë lojë janë shkëmbime zjarri ndëshkuese funksion dhe rrotullime falas funksion. Të Dënim të shtëna funksion luan si një gjuajtje penalltish futbollit tipik dhe ju merrni as shpërblime të holla ose shumëzuesit për të fituar atë. Të rrotullime falas funksion është një turne mini, ku ju të konkurrojnë kundër ekipeve të tjera për lavdi dhe natyrisht disa fitoreve të mëdha.


Cash Rewards

Vendimi i formës së prerë

Kështu që, një po ose një jo?? A po caktuar e madhe për këtë një të tillë. futboll : Champions Cup është e lehtë një nga lojëra elektronike sportive coolest themed rreth. Mos e humbisni këtë një, veçanërisht në qoftë se ju jeni një tifoz futbolli.


Mini Tournament