Cleopatra

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply


 

Ahh! Cleopatra!! Perëndia Mbretëresha, faraoni i fundit i Egjiptit dhe një nga femrat më të bukura në historinë e. Kështu që, ajo ishte gjithmonë e pashmangshme që dikush ishte duke shkuar për të zhvilluar një lojë slot rreth saj. Dhe këtu është. Kjo lojë slot nga IGT është një klasik dhe një nga lojërat më popullore slot të të gjitha kohërave. Ajo lëshuar mjaft disa vjet mbrapa, por ajo ende ka arritur të mbajë atë të vetë në mesin e të gjitha ato lojëra të reja slot me grafikë të tyre të avancuar dhe motorët lojë. Kështu që, ajo që e bën këtë lojë slot kaq popullore? Si si ajo mbeti në majë për të gjitha këto vite? Koha për të mësuar.


CoinFalls Casino PlayNow

Rreth Developer

International lojë Teknologji ose IGT, pasi ajo është më e njohur gjerësisht, fillimisht ishte një kompani amerikane me bazë lojrave në Las Vegas. Ajo është e njohur për krijimin e lojra slot tilla si Da Vinci Diamonds, 100K Pyramid etj.


Kleopatra-iphone

Rreth lojë

Cleopatra është një vend i caktuar shumë e ndritshme dhe ngjyra. Që nga ajo është në lidhje me një Faraoni, slot ka një vështrim distinctively egjiptian për atë. Toni color golf punon vërtetë mirë. Kjo lloj e bën këtë lojë të duket mbretërore dhe të madh, drejtë se si është menduar të jetë. Sfond muzikë gjithashtu është mjaft i mirë dhe blends në mënyrë të përkryer me temën. Kudos to IGT për punën e tyre të mrekullueshme në të dy audio dhe visuals.

Cleopatra ka 5 reels dhe 20 paylines. Slot është lojë nga një 20P varfër për rrotullim të një të madhe 100 £ për rrotullim. Loja Baza është pak në anën e mërzitshëm. Kjo për shkak se nuk është me të vërtetë shumë veprim ndodh në të. luhatshmëria i lojës është diku në mes të mesme. Siç u përmend më lart lojë bazë është kinda boring dhe ju do të duhet të kalojnë nëpër një shumë të spells thatë.


Cleopatra-ipad

Por kjo është ajo ku raundet bonus vijnë në. Dhe ata janë të plotë të fun argëtues. sidomos Cleopatra rrotullime falas funksion. A shikojnë nga ajo që ju të merrni sa më shumë 180 rrotullime falas së bashku me një 3x shumëzues. Ekziston edhe një ulje shpërndaj simbol 3 nga të cilat në rrotullat ju jep 15 rrotullime falas. Gjëja më e mirë për këto vishet është fakti se këto rrotullime mund të retriggered.

The Cleopatra Simboli gjithashtu shërben si simbol të egra dhe vepron si një zëvendësim për të gjitha simbolet e tjera përveç simbol shpërndaj.


CoinFalls Casino PlayNow

vendim

Cleopatra është një lojë slot zbavitëse që mban ju argëtuan për një periudhë të gjatë kohore. Por jo vetëm kaq, ajo gjithashtu ju ofron me disa pagesa të mëdha. Nuk është lënë shumë që ju mund të kërkoni për në një vend i caktuar. Kështu që, vetëm të merrni në internet dhe të japë këtë një rrotullim. Ju do të love it.