kryekomandantëve: Kristal e pushtetit


 

Slot NetEnt kryekomandantëve: Kristal e pushtetit brags e biznesit serioz ndryshe nga shumica e lojëra elektronike vizatimor-themed. kryekomandantëve: Kristal e pushtetit bashkon 3 kryekomandantëve që luftojnë me njëri-tjetrin për të mbledhur Kristal e pushtetit. Kështu që, ata lënë asnjë gur pa luajtur dhe shfrytëzuar të gjitha kompetencat e tyre për të pushtuar fitim për ju dhe veten e tyre. The 3 kryekomandantëve janë barbare, murgesha, dhe Samurai. Ata janë ata përgjegjës për pitching nga karakteristika si rrotullime falas dhe ri-rrotullime, Wilds bërë pirg etj. për të siguruar që ju i keni fituar të mëdha dhe të ketë një kohë të fun pastër.


CoinFalls Casino PlayNow

Rreth Developer

që prej 1996, NetEnt ka qenë në biznesin e teknologjisë lojrave. Kompania ka zyra në vende të ndryshme në të gjithë globin si Suedia, Maltë, Ukrainë, Gjibraltar, SHBA, dhe Polonia. Ata janë një grup prej më shumë se 700 punonjësit që shërbejnë mbi 100 e operatorëve në internet në botë kazino. Ka rreth 200 games emocionuese për kredi e tyre deri më sot dhe listën ka qenë ndonjëherë zgjerimin.


iphone-kryekomandantëve

Për lojë

kryekomandantëve: Kristal e pushtetit ju paraqet një sfond të errët me 5 reels meticulously lëviz mbi të. Slot çast ups frymën tuaj luftimeve me 30 paylines në dorë. Varg bast fillon nga një minimum prej £ 0.15 në maksimum prej £ 150. The gameplay ofron një RTP 96.89% për lojtarët. Loja slot krijon një skenë betejë të përsosur dhe krijon një atmosferë të shkëlqyer për lojtar. Simboli i egër është kartë atu dhe ajo vepron si çdo simbol tjetër për të bërë fituar kombinime për ju. Atje jane 2 llojet e egra të pranishëm në këtë lojë, namely the standard wilds and the overlay wilds.

The 3 kryekomandantëve janë edhe simbolet shpërndaj. Dhe kjo përfshin të ndershme The Barbarian, Murgesha dhe e Samurai rrotullime falas të ofruara në slot.


iPad-kryekomandantëve

Beteja vendos të cilën të gjithë karakteristikat që ju do të mësuar gjatë gameplay. pastaj, ka disa karakteristika të tjera të rastit të lojës të cilat ju jeni të detyruar për të shijuar. Këto janë tipar Final Chance, Battle tipar, dhe simbolet Stacked, të gjithë duke sjellë shumë çmime emocionuese për ju.


CoinFalls Casino PlayNow

vendim

Numri i ekstra tipare në lojë me siguri e bën këtë slot dal i ushtrisë së lojëra elektronike në dispozicion në treg. Nëse ju të gëzojnë një gameplay emocionuese me një ritëm të rrezikshëm dush një grumbullojnë të karakteristikave të tilla, pastaj kryekomandantëve: Kristal e pushtetit është slot e drejtë për ju.