Lucky Leprechaun

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Lucky Leprechaun

Lucky Leprechaun është i bazuar në një temë humor irlandez. Leprechaun është një zanë irlandez i cili vesh një kostum të gjelbër dhe një kapelë, ecën larg me këpucë buckled dhe çorape stripy me mjekër xhenxhefil. Simboli i egër është kështu quhet me të drejtë Lucky Leprechaun në këtë rrotullime falas kazino lojë. Kjo nuk është një shtesë shumë të shquar në grup të lojrave Microgaming që vijnë në treg kazino, por ajo është e njohur për të qenë një qartë të thjeshtë dhe një të kënaqshme rrotullime falas kazino game të jetë pjesë e.

Rreth Developer

Microgaming Software Systems Ltd. është i bazuar në Ishulli i Njeriut. Ajo filloi zhvillimin e lojrave kazino software në vit 1994. Duke parë reagimin lojtar, zhvilluesit Microgaming janë të inkurajuar gjithmonë të provoni duart e tyre mbi lloje të ndryshme të lojrave kazino me duket e ndryshme dhe të ndjehen. Microgaming has also supplied brilliant poker and bingo game software to worldwide gaming brands.

 

Slot On CoinFalls Casino

Për lojë

The rrotullime falas kazino slot game sfond është e gjelbër në ngjyrë, me një grup të ngjyrave në rrotullat, grinning Leprechaun qëndron gjatë në të majtë të lëkundet, duke shtuar kontakt humor në lojë. Ju shpesh mund të dëgjoni zërin e Xylophone në sfond duke i dhënë larg një ndjenjë magjike duke luajtur.

The rrotullime falas kazino slot ka pesë lëkundet dhe tridhjetë paylines. Një lojtar ka mundësi për të zgjedhur për të luajtur pak paylines. Opsionet janë të luajtur ose 1, 5, 10, 15, 20, 25 ose të gjitha 30 paylines. Për të filluar lojën, lojtari ka nevojë për të zgjedhur vlerën monedhë dhe shumën bast, kombinimi i cili do të vendosë aksioneve totale për çdo linjë të luajë. Ju mund të dëgjoni një tingull bilbil që vijnë në qoftë se ju nuk tjerr shpejtë të mjaftueshme.

Loja nuk ka shumë simbole të mëdha flaunting të tjera se të egra dhe simbolet bonus. majorly, të gjitha simbolet janë duke luajtur letra simbole të, 10-deri-to-Ace. Për më tepër këto, ka gypat, pints e Guinness, dhe simbolet violinë.

Wild përfaqësohet nga Lucky Leprechaun logo dhe kjo mund të zëvendësojë për të gjitha simbolet e tjera, përveç pots prej ari, që është simboli Bonus dhe simboli Scatter që është tërfili me katër fletë për të bërë një kombinim fitues në rrotullat. Lucky Leprechaun gjithashtu ka një Trail o 'Fortune Bonus. Dikush mund të fitojë deri në 1,000x të bastit në gjurmët o 'bonus Pasuria e cila mund të merret duke goditur tre ose më shumë enë të simboleve Bonus ari

 

Free Spins

 

Jackpot Amounts

vendim

Malet e egra dhe rrotullime falas Awards shumat të mirë për lojtarët, por gjurmët o 'Fortune është potencialisht tërheqës të tërheq lojtar në lojë. Këto lojëra të thjeshta si Lucky Leprechaun janë të preferuar nga shumica mirë të lojtarëve për një zbutës dhe një zbavitëse rrotullime falas kazino Përvoja lojrave që ato ofrojnë.

 

Leprechaun Symbols