Fabrika Gold

Substitution Symbols

Microgaming janë zhvilluesit e programeve të Fabrikës Gold një Online slots kazinove lojë kumar. Kjo është një slots lojë celular me dy tema. Tema e parë sugjeron se ky është një vend i caktuar luksoze jetese, ndërsa tema e dytë përshkruan këtë lojë si një vend i caktuar ari minierave të lidhura. Nuk është një Gold fabrikë bonus tipar në dispozicion ku lojtarët merrni për të luajtur tre mini-games. Lexoni këtë video të shqyrtim slot për të marrë më shumë informacion në lidhje me këto mini-games.

Unique Gameplay

Një Casinos Online Slots me një vibe të Viktorias Era!

Fabrika Gold është një lojë të bazuar në veprimtarinë minerare ari në epokën viktoriane. Kjo Online slots kazinove lojë vjen me 5 reels dhe 50 paylines aktive. Kur ju ndeshje deri simbolet në rrotullat ata kanë tendencë për të gjallë në një mënyrë të bukur, kur ju i keni fituar një combo fitues. Epokës viktoriane ishte i njohur për industrinë e saj të mëdha dhe shpikjet e tij novator.

Kjo slot celular ka simbolet industriale moshës mbi rrotullat të tilla si mjetet e transportit që përfshijnë një Engine tren avulli, një tullumbace të nxehtë e ajrit dhe një nëndetëse. Simbolet në rrotullat të përfshijë një fabrikë, artikuj ari me bazë dhe disa individë. Simboli Wild përfaqësohet nga logon Factory Gold, ndërsa një pjesë të madhe monedhë bonus ari përfaqëson simbolin bonus i cili aktivizon të ndeshjes tipar kryesor bonus.

Bonus Feature Factory Gold

Ju mund të aktivizoni tiparin Fabrika Gold Bonus sa herë që ju tokë një minimum prej tre ikona të mëdha bonus monedhë ari në funksion në rrotullat. Duke bërë kështu, ju do të shkaktojnë tre raunde bonus dhe këto përfshijnë:

Bonus tipar Boiler Room: Ky është i pari tipar bonus ku ju pritet për të zgjedhur 4 nga 12 spote në dhomë kazan. Nuk janë shpërblime sekret për të fituar nga zgjedhjen tuaj. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një bonus Reactor e cila është fshehur apo rrotullime falas tipar. Ku ju zgjidhni këto dy karakteristika bonus ju do të duhet të luajnë ata.

Nëse ju zgjidhni rrotullime falas ose Reactor Bonus gjatë funksion dhomë bojler, ju së pari do të shkojë dhe të luajë këto karakteristika bonus. Ju pastaj do të kthehet në kazan Bonus Room funksion pas luajtur këto lojëra.

Reaktorit Bonus: Në këtë lojëra elektronike në internet lojtarë kazinove lojës janë marrë në një reaktor, ku ata do të kërkohet për të zgjedhur disa pjesë të reaktorit deri deri sa ju zbulojë askënd nga dy simboleve të meta.

Casinos Online Slots rrotullime falas Bonus Feature

Fabrika Gold ka një rrotullime falas mini-lojë, ku ju mund të fitoni një shumë të rastit të rrotullime falas. Lojtaret mund të fitojnë një minimum prej 10 rrotullime falas ose një maksimum prej 35 rrotullime falas. Pasi ka luajtur rrotullime falas rrumbullakët, ju do të merren përsëri në kazan Bonus Room funksion ku ju mund të fitojë qasje në rrotullime falas funksion si shpjegohet më parë.

Unique Gameplay

Për të përmbledhur

Kjo është një amazing internet slots kazinove me një ekran të ftohtë grafik dhe animacion. Të tre mini-games të ofrojë lojtarë një shumëllojshmëri të mënyrave për të fituar pagesa shumë të mira. Ju gjithashtu mund të provoni këtë online slots kazinove në faqet e lartë e lojrave sot.

Substitution Symbols