Robin Hood - Prince of Tweets

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1 

Nuk ka nevojë për të shpjeguar madhështinë e Robin Hood, i cili kujtohet si një legjendë e vërtetë e moshës së tij për të ndihmuar njerëzit e varfër. NextGen Gaming ka marrë frymëzim nga tregimet e Robin Hood dhe krijuar Robin Hood - Prince of Tweets bazuar në vepra të mira legjendën e. megjithatë, Robin Hood NextGen Gaming është mjaft e ndryshme nga legjendar Robin Hood e folklorit angleze. Ai është një zog me disa hajdutë zog i vogël, të cilët janë duke shkuar për të bërë disa plaçkitje. Shpërblime juaj varet se sa që zog Robin Hood dhe grupi i tij grabit dhe ju keni për të ndihmuar ata në vjedhjen e parave maksimale nga loja.


CoinFalls Casino PlayNow

Rreth zhvilluesi:

 

Robin Hood - Prince of Tweets nuk është e vetmja slot online me 3D grafika dhe pamje të lë pa frymë zhvilluar nga NextGen Gaming. Kjo kompani ka një listë të gjatë të lojëra elektronike celular online që paraqet unike theme dhe me cilësi të lartë grafika për argëtimin tuaj që nga koha e krijimit të tyre.


iPhone

Për lojë:

 

Robin Hood - Prince of Tweets luan në një 5×4 Platforma mbështjell me paylines 40-fikse. Ju nuk do të gjeni këtë vend i caktuar i mërzitshëm në të gjitha për shkak të grafike e saj 3D me cilësi të lartë. Ajo ofron kosto efektive mjaft baste, e cila shkon në mes 20P dhe £ 200.00. megjithatë, rritet madhësia monedha si ju shkaktojë mbi opsionin SuperBet.

Të gjitha simbolet janë personazhet e përrallës Robin Hood, por këto janë zogjtë. Ketri Maid Marian, një qese me ari, një buf, një hark dhe një objektiv janë simbole vlerë të lartë me vlerë të ulët simbolet e kartave të luajtur. Robin hood zog është e egër dhe kalaja është simbol shpërndaj këtu.


Robin Hood - Prince of Tweets

karakteristika bonus janë mjaft të mahnitshme në këtë slot në internet. Raundet bonus të fillojë me funksion Arrow Robin Hood, e cila është shkaktuar nga ulje simbol të egra në mbështjell 3. Ajo mund të kthehet simbole të tjera të lëkundet ngjitur në të egra dhe të ju ndihmojë në formimin sekuenca më të mirë fitues.

Robin Hood - Prince of Tweets online slot ofron një mundësi për marrjen e deri në 25 rrotullime falas me ulje 5 shpërndan. mirë, ju gjithashtu mund të kthehet numërimin e lirë tjerr në 50 me ulje 5 më shumë shpërndan gjatë raundit të lirë tjerr.


CoinFalls Casino PlayNow

Trokitje e lehtë në butonin SuperBet dhe ju mund të luajnë disa shpërblime të lartë të holla SuperBets dobishme. Fitorja do të shumëzohet me 2.5x qoftë se ju fitoni në nivel SuperBet 1. veç, loja gjithashtu ofron koeficient 5x në nivel superbet 2. Kështu bast me mençuri dhe për të marrë disa mundësi të mëdha për të rritur bilancin tuaj bankare me luring shpërblime të holla në këtë lojë.

vendim:

 

Robin Hood - Prince of Tweets online slot është zgjidhja më e mirë për argëtim të mirë. Karakteristikat e saj të shumta bonus kthyer atë në një të holla duke e bërë makinë nuk mund të mbajë duart e tyre jashtë nga!