Wonders dimrit

Substitution Symbols

Ju mund të jetë duke menduar se pse një slot festë sezon video është duke u shqyrtuar në fillim të pranverës. mirë, kjo është për shkak Wonders Dimër është një me të vërtetë premtuese Slots Casino UK lojë nga Gaming Rival. Simboli Wild e këtij lojëra elektronike celular mund të ofrojë lojtarë një koeficient të lartë si 5,000x shumën e bastit të hedhur sjell disa gëzim vonë festive në fillim të pranverës. Lexo më për të mësuar më shumë në lidhje me këtë slot mahnitshme videove.

Unique Gameplay

Më shumë për këtë Mobile Slots Casino lojë në Mbretërinë e Bashkuar

Me mrekullitë dimër ju keni 3 rreshtave, 5 reels dhe sa më shumë 15 paylines aktive. Në sfondin e këtij lojëra elektronike celular, ka pemë me ka gjethe dhe qirinjtë dritëz në qiell të gjelbër dimrit.

Dizajni grafik, animacion dhe fonogram janë të gjitha shumë mirë. Simbolet në rrotullat janë të gjitha theme-lidhur, ju keni një të mbyllur deri dhuratë për Krishtlindje, një pemë e Krishtlindjeve, dy këmbanat argjendi, qirinj, pije të nxehtë dhe turqi pjekur si disa nga simbolet në këtë Slots Casino lojë në Mbretërinë e Bashkuar.

Lartë Pagimi Santa egër dhe simbolet sajë të shpërndaj

Për ikonën egër, ju keni Santa Claus i cili mund të zëvendësojë simbolet tjera në rrotullat për t'ju ndihmuar të tokës një kombinim fitues. Ju gjithashtu mund të fitojnë një shumëzues 5,000x kunji kur ju tokës pesë simbol i Santa Claus në një linjë pagese aktive.

megjithatë, simboli Santa Wild nuk mund të zëvendësojë simbolin shpërndaj në rrotullat e cila është e përfaqësuar nga një slitë. Ky simbol sajë Scatter do të aktivizuar rrotullime falas bonus tipar në këtë Slots Casino lojë në Mbretërinë e Bashkuar.

E lirë Vishet Bonus tipar i këtij Slots Casino lojë në Mbretërinë e Bashkuar

Ju mund të aktivizoni rrotullime falas bonus funksion të këtij Slots Casino lojë në Mbretërinë e Bashkuar me ulje tre ose më shumë sajë simbolet shpërndaj në rrotullat. Duke bërë kështu, ju do të fitoni 10 rrotullime falas dhe një 3x shumëzues për fiton gjatë rrotullime falas rrumbullakët.

Nëse ju e tokës fitore Wild asistuar gjatë këtij raundi, ju do të fitoni një koeficient shtesë 2x. Ky bonus raund mund të retriggered kur ju tokës tre simbole shtesë Wild në rrotullat gjatë rrotullime falas raundin e bonusit.

Unique Gameplay

Për të përmbledhur

Kjo është një argëtim i dashur dhe rewardable slot Krishtlindjeve-themed Video për të luajtur në një pajisje të lëvizshme të zgjedhjes tuaj. Lojtaret mund të fitojnë një koeficient 5,000x për ulje pesë simbole Santa Wild në një linjë pagese dhe loja vjen me një RTP e 95.15%.

Substitution Symbols