Thundercats

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


CoinFalls Casino

mirë, Kush nuk ka mend çmendur vjetër Thundercats cartoon nga 80? sigurisht, kjo ishte një thesar për fëmijët e asaj kohe dhe lojrave Blueprint di se. Të sjellin të ri slots bonus falas bazuar në të njëjtën slot theme.This ofron disa animacione të mëdha cartoonish dhe grafika. Superheroes janë këtu për t'ju sjellë boatloads e parave dhe të bëjë ditën tuaj. Pra, të rrotulluar rrotullat dhe për të marrë Rollin '!

King Kong Cash

Fitim pjesët e hapura mahnitshme pa bonus me heronjtë

Kjo është një pesë mbështjell slot flijim 30 paylines në 4 rreshtave. Kjo është një vend i caktuar komplikuar pak, por në mënyrë të barabartë kënaqshme dhe të dobishme, si dhe. Fitorja Potenciali maksimal i këtij slot është një dajak 250000. shpata, logo slot-së, Scratchers mbrapa, automjeteve dhe sërf përbëhen nga simbolet e me vlerë të lartë. Simbolet me vlerë të ulët janë standarde kartat Playing si J, Q, K dhe Ace. Shumica e hapësirës është e zënë nga një karakter i madh në krye të cilën nuk është vetëm atje për dekorim. Simboli i egër është Tygra që mund të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera për të formuar combos fituese.

bonuset gjëmues nga Thundercats

Secili nga Thundercats, Luan-O, Cheetara, Panthro, macja e egër dhe Tygra shpërblejë dashuruar slot me bonuse të veçanta të tyre. Lion-O shton wilds rastit, Tygra shkakton wilds zgjeruar funksion. Cheetara kur tokat në rrotullën e parë të shtuar wilds shtesë. Panthro shton simbolet kopjuar dhe Cat Wild ofron dy wilds bërë pirg së bashku një shumëzues 2x.

King Kong Cash

kjo slots bonus falas gjithashtu ofron funksion bonus rrota thunder e cila shton vendosur vet të bonuse për të çarë.

Ultimate Thunder Vishet: Wilds bërë pirg në 3 lëkundet me 5 rrotullime falas

MUMM-Ra rrotullime falas: Wilds zgjeruar me 10 rrotullime falas

Slithe rrotullime falas: Wilds ngjitet së bashku me 10 rrotullime falas dhe 5 më shumë mund të shtohet.

Monkian rrotullime falas: 10 rrotullime falas me zonat e egra të nxehtë

Jackalman rrotullime falas: Një shumëzues rritje prej 10x së bashku me 10 rrotullime falas
gjithashtu, Snarf mund të shfaqen në çdo kohë dhe për të rritur të fitojë në këtë mahnitshme slots bonus falas. Tipari reels Thunder bonus rrit madhësinë e çarë në 8 rreshtave. Për këtë arsye më shumë rreshta, fiton më shumë.

vendim

Kjo është një vend i caktuar në masë të madhe e dobishme me shumë karakteristika bonus. Karakteristika bonus janë komplekse prandaj ky vend i caktuar nuk është e rekomanduar për fillestar. Kjo është një shumë e kënaqshme slots bonus falas e cila ofron një të ulët për grindje të mesme. Ajo ofron një RTP të mirë të 95.5%. Pra, çfarë jeni duke pritur për, të marrë të gatshme për një payday madhe me Thunder-macet!

CoinFalls Free Casino