Spartacus

Spartacus

Spartacus Gladiator i Romës


Një lojë emocionuese online slot është e gatshme për emocion lojtarët me temën e saj epike dhe sfond mbresëlënëse. po, ne po flasim për Spartacus. Ajo është krijuar nga WMS që ofron të bërë pirg wilds dhe shumë shanse të lirë tjerr për të rritur mundësitë tuaja fituese. Kjo është një lojë celular miqësore slot që ju lejon për të vënë paratë e vërtetë në rafte dhe provoni fatin tuaj për çmim i parë i madh. Shanset e ulje fituar combo janë më të mëdha se slots tjera online për shkak të disa karakteristika tërheqës Spartacus-së, të cilat ju mund të shikoni më poshtë.

Coliseum Symbols

Theme dhe Gameplay:


Kjo është një lojë awesome me një temë të tmerrshëm Rome të stilit dhe sfond mbresëlënëse. Loja është e bazuar në heroin legjendar të Romës, i cili kishte bërë një gladiator nga një udhëheqës rob. The game seems quite different in the first view because the slot machine is quite different from the traditional mobile slots. në të vërtetë, you will find two machines linked together, one is 5×4 reel and another is 5×12 reels. WMS is luring players by offering such colossal slot reels to expand their winning chances. This game offers you 100 betlines with the stacked wilds feature. You can play minimum bet of 50p and the maximum bet of €250


Spartacus Mobile

How does the game work:


Duke luajtur Spartacus Gladiator i Romës slot game is not quite difficult. Ju mund të luajnë atë në të njëjtën mënyrë si ju të luajnë lojëra elektronike të tjera të lëvizshme, por shumë gjëra janë të ndryshme në këtë lojë. mendoj, ju tokë një shtjellë të egra në 5×4 mbështjell slot, ajo zgjeron më tej në mbështjell kolosal dhe në këtë mënyrë që ju të merrni disa mundësi më të mëdha për të fituar një sasi më të madhe. Të gjithë ju duhet të bëni në këtë lojë është tjerrje mbështjell dhe ju me siguri do të merrni disa shanset për të fituar sasi më të madhe.


Spartacus Tab

Pa pagesë tjerr dhe bonus tiparet e kësaj loje:


Nuk ka nevojë të thuhet se Spartacus do të ju ofrojnë tërheqës rrotullime falas, kur ju të luajnë këtë lojë. Të gjithë ju duhet të bëni është vetëm tokë tre ose më shumë simbole Coliseum dhe ju do të merrni minimum 8 rrotullime falas. Nëse ju merrni sukses në ulje më shumë simbole Coliseum, ju mund të merrni disa rrotullime më të lirë për të provoni fatin tuaj.

Unique Gameplay


Vetë Spartacus luan si një simbol të egra në këtë lojë. Ajo transferon të mbështjell kolosale, nëse tokat atë në mbështjell kryesore. kështu, të gamblers të marrë një shtjellë të plotë të egra që është një mundësi e madhe për të fituar shpërblimin e madh.

përfundim:


Ka shumë slot lojra celular që ofrojnë të madhe lojë-play dhe shpërblime, por Spartacus është mjaft e ndryshme dhe më emocionuese. Ai ka gjithçka që ju duhet për të mbushur llogarinë tuaj bankare, sepse ajo rrit potencialin fituar kumarxhinjve ".

Win Great Amounts