Cheshire Cat

CoinFalls Casino

Cheshire Cat është një e çarë pasurit 5 lëkundet bashkë me 40 paylines. Romani popullore Alice in Wonderland është tema e çarë. Skema e çarë është një pyll dhe fonogram është një qetësues. The graphics janë thjesht të shkëlqyer dhe shumë karakteristika të bonus të pranishëm në këtë aventurë të mahnitshme magjike bërë lojën më interesante. Kjo lojë mund të luhet në lojëra elektronike kazino telefon.

King Kong Cash

Pesë paylines thjeshtë në këtë të thjeshtë lojëra elektronike kazino telefon

Slot ka një gamë bast që varion nga 40p deri në £ 400 per rrotullim. Simbolet që shfaqen në rrotullat përfshijnë Alice, Hare mars, Caterpillar dhe Cat Cheshire gjithashtu së bashku me të luajnë kartat- J, K, A dhe Q, feta tortë, dhe potions magjike.

Slot jep 12.5 herë kunji nëse të tokës 5 Simbolet në një linjë pagese të vetme. Tipari Super Stacked është një tipar nga i cili lojtarët në fakt mund të përfitojnë shumë. Në këtë funksion, një simbol do të zgjidhen rastësisht në mënyrë që të kthehet në një simbol super bërë pirg në çdo rrotullim.

Nuk është një tipar bonus quajtur rrotullime falas Bonus Klasi i cili merr shkaktuar kur të paktën tre simbole bonus rrota tokës mbi rrotullat. 3 prej tyre do të ju japin pesë rrotullime falas, 4 prej tyre do të ju japin dhjetë rrotullime falas dhe gjithashtu dhjetë herë shuma totale. Nëse ju të kthehet të jetë me fat të mjaftueshme për të marrë 5 prej tyre, ju do të jepen njëzet rrotullime falas, së bashku me të holla çmimin vlerë 50 herë bast totale.

Para se ky tipar inicion, ka një tipar Wheel e cila është luajtur para fillimit të rrotullime falas të cilat çmime Wilds në rrotullat që janë zgjedhur rastësisht. Ju gjithashtu mund të merrni 4 reels egra që mund të kthehet të jetë shumë të paguar.

Nuk është një tipar Bonus Guarantee që siguron një fitore minimale me vlerë 10 herë Kunjit. Nëse ju fitoni më pak, fitorja do të merrni në krye up. Çelësi për të fituar i madh është për të mbajtur syrin në rrotullat egra në rrotullime falas Bonus Feature.

King Kong Cash

përmbledhje

Me ndryshim duke filluar nga të ulët dhe të mesëm, loja slot mund të luhet në të gjitha pajisjet nga celulari, tabletë dhe desktop pajisje. mirë, the lojëra elektronike kazino telefon gjithashtu kanë këtë lojë. Dizajni shumë e thjeshtë cartoon punon edhe për lojtarët ndërsa një udhë të mirë orkestrale gjithashtu luan në sfond. Hit rrotullat e çarë sot vetë në lojëra elektronike kazino telefon apo pajisje të tjera në dispozicion dhe Cat Cheshire mund të sjellë surpriza të gëzuar për ju.

CoinFalls Free Casino