Wild Extra

Substitution Symbols

ofrues software Merkur ka sjellë në dyqan për lojtarët e saj një slots mahnitshme që ofrojnë një avantazh mbi lojrat e tjera e fatit. Wilds Extra, siç sugjeron emri, ka qenë në krye të zgjedhje për lojtarët. Shtesë Loja Wild slot është një lojë mjaft bujar në aspektin e gjykonin këto ndihma dhe kjo slots telefon top up mund të ju ndihmojë të fitojë edhe më të mëdha me karakteristika të ndryshme bonus.

Unique Gameplay

slots Wild Extra telefoni top up- Lojrave dhe Projektimi-

Atje jane 5 reels, 3 rreshtave dhe dhjetë paylines fikse në këtë lojëra elektronike celular. Fiton në këtë lojë mund të formohet kudo në rrotullat nga e majta në të djathtë apo të djathta në të majtë. Të lëkundet në këtë lojë janë të dizajnuara me rims prej ari. Dizajni i tyre është mjaft themelore. Sfond është vendosur në ngjyrë blu. Lojrave është mjaft e thjeshtë dhe ju mund të përdorni shumëzues egër për fitore edhe më të mëdha.

Simbolet në krye Extra telefonit Wild Slots deri-

Nuk janë simbole të ndryshme në këtë lojëra elektronike celular dhe simbolet e me vlerë të lartë përfshijnë gems e kuqe, blu, dhe dritë ngjyrë blu. Simbolet tjera përfshijnë një qese plot me diamante, një medalion ari, nje unaze ruby, dhe një orë xhepi të ngjyrë të artë. Simboli Wild është ari i sigurt dhe kjo do të formojnë fituar kombinime duke zëvendësuar për të gjitha simbolet e tjera.

Karakteristika të veçanta-

Wild shumëzues

Kjo është e vetmja kryesor add-on tipar në lojë Extra egër. Simboli i egër në këtë funksion të dalë me një vlerë të shumëfisht. Kjo vlerë merr aplikuar në ndonjë prej fitoreve që ndodhin. Të egra mund të jetë një pjesë e kombinimet fituese nga ndonjë prej drejtimeve. Gjithashtu, një egër e cila nuk është pjesë e fiton, do të shfaqet në rrotullën e mesme do të japin një pagim shpërndaj.

për fat të keq, ka karakteristika më të veçanta në këtë lojëra elektronike e telefonit të lartë deri lojë. megjithatë, shumëzues egër ende bën për karakteristikat add-on.

Unique Gameplay

Për të përmbledhur

Loja ofron një përvojë të qetë dhe lojtarët mund të fitojë shuma të mira për shkak të paylines multi-drejtuar. Loja është shumë e lehtë për të luajtur dhe është një duhet të provoni. Luaj Extra lartë slots Wild telefonit në Slot Fruity për të holla të vërtetë për të shijuar një rikthim në përqindjen lojtar i 95.79%.

Substitution Symbols