Tutankhamun

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply


 

Tutankhamun është një video slot lojë të mrekullueshme që ka 5 reels dhe 20 paylines. Ajo ka ri-vizituar slots temë egjiptiane-bazë dhe përdor simbolet e lashta për të marrë ju fitore të mëdha.

Nuk ishte një faraoni egjiptian, i cili u varros i gjallë dhe kjo vdekje misterioze u zbulua në vitin 1922 nga Howard Carter.


CoinFalls Casino PlayNow

Ju mund të regjistroheni për të lira në Coinfalls Kazino dhe të luajnë këtë lojë dhe të gëzojnë një paketë të madhe të mirëpritur të 200% në një depozitë fillestare prej £ 50.00. gjithashtu, ne gjithashtu kemi promovime javore dhe mujore të tilla si lojë e ditës, ditë Cashback, dhe një bonus No depozitave për të mbajtur të zënë.

Rreth Developer

Games realiste jemi ofruesi software për Tutankhamun lojë slot. Grafika dhe gameplay shkojnë dorë për dore. Kjo projektuesi ka qenë dizajnimi lojra me cilësi të mëdha dhe nuk ka pasur përgjigje të madhe nga lojtarët.


Tutankhamun-i-phone

Rreth lojë

Tutankhamun Video slot mund të luhet në një lojë për argëtim në Coinfalls Kazino. Të gjithë ju duhet të bëni është të vendosni një sasi të bast nga 0.01p në £ 100.00. Pasi të keni vendosur bast goditi butonin tjerr dhe për të marrë shpërblimet më të larta.

Loja përbëhet nga simbolet me vlerë më të ulët të tilla si 10, 9, J, Q, A, dhe K të cilat do të paguajnë ju koeficienti shpërblime deri në x80. Ajo gjithashtu përdor simbolet vlerë më të lartë të tilla si një lule, vazo, Syri i Horus, dhe simboli Gold.

Këto simbole duhet të paraqiten në kombinime të tre ose më shumë, atëherë ju mund të presin për të fituar deri në x1, 000 shumëzuesit. maskë e Faraonit është e përfaqësuar si simbol të egra ju bërë të mundur për të fituar shuma bazë e çmim i parë të X40, 000.


Tutankhamun-i-pad

Simboli i egër do të zëvendësojë të gjitha imazhet në rrotullat, përveç logos shpërndaj. Ju gjithashtu mund të fitojë shumëzuesit të tjera si x10, 000, X500, x100, dhe X40.

Të rrotullime falas funksion do të aktivizohet sapo ka imazhe shpërndaj zbarkoi kudo në ekran të cilën do të merrni ju 15 rrotullime falas së bashku me një shumëzues të x3. Kjo e lashtë në kërkim game mbështjell tërheq një RTP dajak e 95.39% dhe ka edhe një mënyrë Autoplay në dispozicion në këtë lojë.


CoinFalls Casino PlayNow

Vendimi i formës së prerë

Tutankhamun slot është një lojë e gëzuar që mund të ndihmojë shuma bazë e çmim i parë. The graphics dhe sfond muzikë janë të kualitetit të nivel të lartë. Regjistrohu tani në kazino tonë për të luajtur këtë lojë emocionuese slot dhe të gëzojnë një bonus mirëpritur të 200% në depozitë tuaj të parë.