Zeus

Don't Miss our New Player Bonuses!

New Players Only. 30x kërkesat wagering,

Max conversions X4 applies. £10 Min Deposit. Slot Games Only.  t&c'sapply

 

 

Zeus është lojë popullore slot që është i bazuar tërësisht në zotat mitologjike. Tema është shumë quirky dhe emocionuese për të luajtur, Gjithashtu ajo vjen me disa bonuse të shkëlqyer që janë vetëm shumë e mirë për të qenë e vërtetë. Çfarë është emocionuese në lidhje me këtë lojë është se ata kanë nisur dy ndeshje më shumë të ngjashme. Për shkak të popullaritetit të saj, njerëzit do budalla mbi të. Nëse ju pëlqen disa lojëra të bazuara në histori me grafikë mrekullueshme, atëherë kjo Slots New me asnjë depozitë është ndalesa e drejtë për ju.

CoinFalls Casino PlayNow
Rreth zhvilluesi i Zeus Slots

Zeus is developed by the multinational company WMS that has been making some wonderful games. Duke parë popullaritetin e këtij lojëra elektronike të reja me No Depozitave lojë, WMS tashmë ka filluar duke shtuar disa karakteristika të reja me nisjen e versionet e mëvonshme. Kompania ka thyer të gjitha rekordet këto vitet e fundit me vrull duke fituar të konsumatorëve. Me ekspertizën e ngulitur në këto lojëra elektronike të reja me No Depozitave lojë, ata kanë pasur sukses kohë dhe përsëri.

iphone
Për lojë

Zeus përbëhet nga 30 paylines dhe 5 Sistemi i mbështjell me objektin për të fituar më shumë kombinime të gjithë lojës. Ata kanë një temë elektrizuese që është e lehtë për të kuptuar me një funksion të quajtur ri-tjerrje, ku ju mund të ri-rrotullim mbajtur fitimet tuaja të vjetra në pritje dhe për të marrë për të përjetojnë Slots New me No Depozitave.


Tema mitologjike përmban vetë Perëndinë dhe disa karaktere të tjera si Pegasi dhe Harpa. Ata gjithashtu kanë monedhat në ari dhe argjendi. Slot machine ka 3 simbole të rëndësishme që shpërndaj, rrufeja dhe vetë Perëndia.

ipad-500x-370

Simboli rrufe në qoftë shkaktuar ju mund të merrni shumë shpërblime dhe kombinimet fituese, por shpërndaj dhe kombinimi rrufetë nuk do të funksionojë. Simboli më i lartë fitues është vetë Perëndia, por ai punon vetëm kur luan në një grup.

Ju mund të fitojë disa të holla të vërtetë të $2,500 kur ju bast një sasi mjaftë e $150. Makinë gjithashtu ofron monedha që ju mund të përdorni një të tillë në një kohë me minimum linjë bast në 0.30 dollarë dhe maksimale në $5. Ata gjithashtu kanë një mundësi për të shpëtuar kohë të Autoplay ku ju mund të klikoni Autoplay dhe të vendosur preferencat tuaja.

CoinFalls Casino PlayNow
përmbledhje

WMS ka gëzuar një popullaritet të madh me funksion e lojra falas dhe ka tërhequr shumë vëmendje. Vendosjen e lojës në vetvete është një tipar shumë të bukur dhe me vjen bonuse dhe grafika të përsosur të cilat janë vlerësuar shumë. Nuk është çudi kjo Slots New me No Depozitave lojë është aq i popullarizuar në mesin e klientëve të saj.