Amazon Mbretëresha

Awesome 100 Free Spins


Amazon Mbretëresha nga lojrave WMS është një klasik 20 linjë pagese slot me disa karakteristika të vërtetë të ftohtë. Wilds bërë pirg është padyshim një prej tyre. Dhe vishet bonus mund të tokës një awesome 100 rrotullime falas. Malet e egra të vijë në jetë gjatë rrotullime falas rrumbullakët ndihmuar të fitojë disa shuma të mëdha të parave. Kështu që, bashkohet me Mbretëresha e amazona në këtë lojë emocionuese slot nga WMS për një shans për të fituar disa shuma të mëdha parash. Ky vend i caktuar është bërë sidomos për ata lojtarë të ndiqte këto fitore të mëdha.

Real Cool Features


Amazon Mbretëresha bashkohet me lojëra të tjera në listën e klasike WMS casino slot games duke u ported për platformën mobile. Kjo është bërë me një nga degët e lojëra elektronike WMS, Williams Interactive. Mbretëresha vetë duket mahnitëse në lojë dhe të dhënat e tjera grafike shtuar me cilësinë e lojës.


Ju mund të bast kudo midis 20p në £ 60 në çdo rrotullim e cila është e ngjashme me një shumë të lojrave të fatit.


Amazon Queen Mobile


USP e Amazon Mbretëresha duhet të jetë fakti se ai luan dy mënyra. i.e nga ana e majtë në anën e djathtë, si dhe ana e djathtë në anën e majtë. Gjithashtu loja krenohet me malet e egra të bërë pirg të shfaqë ulje të cilat mund të ju ndihmojë të fitojë një shumë mjaft të holla. të egra ( simboli ujëvarë) shfaqet në rrotullën 2 ose mbështjell 3 ose mbështjell 4 dhe zëvendëson të gjitha simbolet e tjera përveç simbol Amazon Mbretëresha për t'ju ndihmuar të tokës kombinim fitues.


Amazon Queen Tab


Simboli Amazon Mbretëresha është simbol shpërndaj në këtë lojë. Mbani një sy jashtë për të si 3 apo edhe më shumë se 3 Amazon mbretëreshë si ajo do të rezultojë në disa mahnitshme rrotullime falas. Sa pa rrotullime që ju të merrni do të varet se sa herë shfaqet Amazon Mbretëresha simbol. 3 Simbolet ju fiton dhjetë rrotullime falas Ndërsa 4 ju fiton 25 dhe 5 shpërndan rezultate në madh 100 rrotullime falas bonus. The 10 dhe 25 Bonuset Pa pagesë tjerr janë mjaft të lehtë për të marrë, ndërsa 100 mund të duhet pak durim nga ana juaj.

Amazing Free Spins


E lirë vishet vetë mund të retriggered dhe janë praktikisht të pakufizuar. Ky është një tjetër aspekt i ftohtë i kësaj loje.

Ky është një udhëtim në xhungël ju nuk do të duan të humbasë!!


Amazon Mbretëresha është një lojë super hit nga WMS. Fiton janë të mëdha dhe loja në vetvete emocionuese për të luajtur. Marr 3 Gorillat në makinë ngjitur dhe ju mund të gjeni veten duke qenë aq të pasur sa Mbretëresha veten. Durimi është çelësi për këtë lojë, shkaktojë djalë kjo lojë shpërblen durimin në një mënyrë të tillë të tmerrshme. Kështu që, mos humbasë këtë aventurë në xhungël.

WMS Casino Slot