Ariana

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Ariana

Ariana slot

Ne të gjithë kemi rritur duke shikuar filma fiction dhe tregon që përpiqen për të treguar se çfarë jeta nënujore është mbi të gjitha, dhe një pjesë prej nesh dëshiron për të shqyrtuar atë shumë! Ariana ju jep një shans për të zhyten thellë në oqean dhe të eksploruar jetën nënujore, përmes syve të një sirenë. Shih sa e bukur është jeta, dhe në atë gjueti udhëtim për thesaret shumë! Për shkak se ky vend i caktuar është e gjitha për të fituar big, vetëm në Coin Falls Kazino!

Enjoy Best Bonuses

Explore detin me Ariana!

Ariana ka çdo dhe çdo element të jetës në det në të. Nga florën e bukur në krijesa të detit që notojnë rreth njësoj! Pamja është thjesht mesmerizing, dhe që do të bëjë që ju bie në dashuri me këtë vend i caktuar në internet.

Lehtë dhe të Sigurt

The graphics janë paraqitur në mënyrë gracefully që ju nuk do të jetë në gjendje për të marrë sytë tuaj prej saj, më tepër ju do të ndjeni një pjesë të saj. Kjo është një 5 reels, 3 rreshtave dhe 25 automat paylines me një varg të vlerës monedha e £ 0.25 në £ 125 per rrotullim. Kjo është një vend i caktuar shumë e përshtatshme për të gjitha llojet e lojtarëve, fillestar ose regulars, Buxheti i lartë apo lojtarët buxhet të ulët. Çdokush që ka një prirje të vogël në drejtim të jetës nënujore do të gëzojnë këtë automat.

Play from Mobile

Ndërsa disa mund të mendojnë se ky vend i caktuar nuk ka karakteristika bonus, për disa tipar një bonus do të jetë jashtëzakonisht e kënaqshme. Në një mesatare, slots japin rreth 8 te 10 rrotullime falas, por Ariana është e ndryshme. Në një të shkojnë, çdokush mund të merrni 15 rrotullime falas, me qëllimin e shkaktuar me shume rrotullime falas përsëri. Kur ju merrni simbolet Starfish në rrotullat, ju do të dini se çfarë ka qenë në dyqan për ju.

më shumë Oferta

Tre ose më shumë prej këtyre simboleve dhe ju menjëherë të marrë 15 rrotullime falas. Lojra bonus kanë bonuse shtesë brenda tyre shumë! Gjatë rrotullime falas, jo vetëm që mund të merrni rrotullime falas shtesë, por gjithashtu mund të vijnë të gjithë malet e egra duaj ose zgjerimin malet e egra. Të dyja këto karakteristika të mbulojnë një shtjellë me malet e egra ose një egër përhapet në të gjithë mbështjell. Çfarëdo rast është, rezultati është vetëm një - fiton të mëdha!

përfundim

Nëse jeni të dua e oqeanit dhe dashuri për të eksploruar shkretëtirën e saj, atëherë kjo slot është zgjedhja e përkryer për ju. Edhe në mungesë të shumë karakteristika të bonus, kjo slot është ende një hajdut zemra. Të rrotullime falas me siguri do t'ju mbajtur të ngjitur për kohë të gjatë. Luaj tani të përjetojnë bukurinë!

Ariana slots game