Astro Cat

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

CoinFalls Casino

Astro Cat është një lojë kineze themed slot nga rrufeja Box Lojra. Ka një numër i lojrave kineze slot themed atje, por kjo qëndron unik për shkak të gameplay. Lightning Box is one company that has been creating games that have an out of the box creativity behind them. Kjo lojë është edhe një shtesë mbresëlënëse në listën e tyre e lojrave unike dhe argëtim. Loja gjithashtu ka disa grafika të vërtetë të mirë të cilat komplimente gameplay shumë mirë. Gjithashtu, ajo është një Bonus slot No Depozitave Patjetėr.

Get Fruity Slots

Rreth zhvilluesi

Rrufeja Box është një zhvillues slot lojë që është themeluar nga matematikanet. Ata vazhdimisht përpiqen për të krijuar modele të reja dhe më të mira matematikore për të bërë lojëra tyre slot më interesante. Kështu që, herën tjetër që ju vendosni për të luajtur një slot Lightning Box, presin diçka të ndryshme.

Për lojë

Loja logo në vetvete shërben si egra. Ajo shfaqet në rrotullat 3, 4 dhe vepron si një zëvendësim për të gjitha simbolet e tjera, me përjashtim të simbolit të shpërndara. Ky simbol është mjaft e dobishme dhe ju ndihmon të formojnë një linjë pagese fituar më shpesh sesa jo.

Mbështjell Reelfacta është tërheqjen kryesore e kësaj loje. Kjo është në të vërtetë mbështjell mes të lojës, por ajo është e ndarë në një 4×4 grid hosting 16 simbolet. Tani me më shumë simbole, ka një shans në rritje i paylines ulje të fituar. Por çdo simbol në mbështjell Reelfacta mund të përdoren vetëm një herë. Mbështjell gjithashtu ka një rol të rëndësishëm gjatë rrotullime falas bonus raundin.

Këtu rrjetit është e mbushur me Wilds duke rritur shanset tuaj për të fituar shumëfishtë. Që kjo është një Bonus slot No depozitave të kërkuara kthimet e tua nga kjo lojë tani do të tejkalojnë pritjet tuaja.

Play Casino Games Now

përmbledhje:

kjo është një vend i caktuar moshë të re me një gameplay tweaked, kur krahasohet me lojëra elektronike klasike. masiv 1296 mënyra për të fituar me siguri do të ju ndihmojë të korrin përfitime të pasur nga ky vend i caktuar. kështu, Kjo është një vend i caktuar që është me vlerë një spin sidomos si ajo është një Bonus slot No Depozitave Patjetėr.

CoinFalls Free Casino