Fishi N Frenzy

Substitution Symbolsnjë slots bonus në Mbretërinë e Bashkuar lojë nga Propozimit Gaming që është e sigurtë për të apeluar për buffs peshkimit ose të gjithë të interesuar në këtë sport në natyrë është Fishing Frenzy. Ky slot celular vjen me një të dobishme rrotullime falas tipar bonus që duhet të shpresojmë mbështjell-në pagesa të mirë. Check out the game’s review below to learn more about this free spins feature.

Unique Gameplay

Një Bonus Slots UK lojë me një peshkimi-theme

Atje jane 3 rreshtave, 5 reels dhe 10 paylines aktive në këtë slots bonus lojë në Mbretërinë e Bashkuar. Sfond përbëhet nga një peizazh nënujore me pesë lëkundet tjerrje në plan të parë. Sfondi është bërë e ndritshme nga rrezet e diellit dhe ju gjithashtu mund të shihni një dalje shkëmbore në pamje, si dhe.

Simbolet në rrotullat përfshijnë me vlerë të ulët ikonat e kartës playing. Këto janë A, J, Q dhe 10, ju gjithashtu keni pesë simbole me vlerë të lartë. Simbolet me vlerë të lartë të përfshijë një gomë shpëtimi, a mbështjell peshkimit, a heron, një çift i peshkut të vogël blu me portokalli ngjyrë fins dhe një kuti të trajtojë. Është e rëndësishme të theksohet se peshqit e madhësi të ndryshme mund të krahasohen deri në rrotullat për të fituar një fitore dhe pagim të mirë në këtë lojëra elektronike celular.

Theme-related Special Symbols

Dy simbole të veçanta të kësaj slots bonus lojë në Mbretërinë e Bashkuar janë theme-lidhur. Ju keni një simbol Fisherman Wild cila do të zhvendosë çdo simbol tjetër në rrotullat për të ndihmuar me formimin e një kombinim fitues.

megjithatë, ky simbol Wild nuk do të zhvendosë simbolin shpërndaj të këtij slot video e cila është e përfaqësuar nga një vela anije peshkimi jashtë në muzg. Ky simbol Scatter do të aktivizojë të ndeshjes tipar bonus i cili është një bonus tipar rrotullime falas.

E lirë Vishet tipar i këtij Bonus Slots UK lojë

Lojtaret mund të shkaktojnë funksion rrotullime falas të këtij slots bonus UK lojë kumar online me ulje të paktën tre peshkimit simbolet varkë shpërndaj në funksion në rrotullat. Me ulje tre simbole anije peshkimi, ju do të fitoni 10 rrotullime falas. Ulje katër simbolet anije peshkimi do të merrni ju 15 rrotullime falas dhe pesë anije peshkimi shpërndaj simbole do të fitoni ju 20 rrotullime falas. Simboli peshkatar i egër do të animuar gjatë rrotullime falas rrumbullakëta.

Çdoherë ky simbol të egra shfaqet në rrotullat, peshkatar do të bëjë disa peshk dhe mbështjell-në peshk që të shfaqen në rrotullat. Ju do të fitoni një shpërblim të holla e cila do të varet nga madhësia e peshkut të kapur nga peshkatar. Mjerisht, rrotullime falas tipar bonus nuk mund të retriggered gjatë raundit.

Unique Gameplay

Për të përmbledhur

Kjo lojë online casino slot është interesante dhe vjen me një gameplay të thjeshtë. E lirë vishet Raundi mund të fitoni fitore të mirë dhe shpërblime të holla. megjithatë, ajo nuk mund të riaktivizohet edhe në qoftë se keni tokë tre simbole të tjera anije peshkimi shpërndaj gjatë raundit.

Substitution Symbols