Super Cash Buster

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

CoinFalls Casino

Edhe në qoftë se ju nuk jeni një tifoz i madh i Cash Buster nga GPN, ju do të pëlqen kjo lojë të re prej tyre si Super Cash Buster ofron çmime të mëdha dhe më mirë se Cash Buster. kjo rrotullime falas asnjë depozitë e nevojshme Loja ju sjell çmime më interesante dhe ngarkesa e fun.

Get Fruity Slots

Rreth zhvilluesi i Mbretërisë së Pasurisë

GNP është një zhvillues kryesor dhe furnizuesit e internet, Lojëra çastit të fitojë për llotari të shquar dhe operatorëve të lojërave të fatit. Kompania bën lojëra thellësisht të angazhohen dhe intriguese dhe kjo rrotullime falas asnjë depozitë e nevojshme Loja është një prej tyre.

Për lojë

kjo rrotullime falas asnjë depozitë e nevojshme Loja luhet duke përdorur një listë e zare në vend të lëkundet zakonshme dhe vishet. Para se të filloni kryevepre blloqe, ju keni nevojë për të vendosur bast tuaj. Vendosni bast tuaj në shumën e kërkuar duke klikuar mbi (+) dhe (-) buttons. Pasi të keni vendosur bast, klikoni mbi PLAY për të filluar. Ti do ta marresh 8 rrotullon e një zare ngjyra, thjesht rrokulliset zare këtë për të zbuluar një ngjyrë. Bllok të njëjtën ngjyrë së bashku me ndonjë bllok fqinj të njëjtën ngjyrë do të thyer në këtë zonë lojë. Tabela Çmimi përmban rreshtat e lojëra elektronike për ngjyra të ndryshme. Numri i blloqeve shkatërrohet në fushën e lojës do të vendosë se si shumë lojëra elektronike e atë ngjyrë janë të mbushura në tabelën e çmimit. Kështu që, për shembull, në qoftë se ju thyen 4 nga blloqet e kuqe në fushën e lojës, 4 slots të radhës së kuqe do të plotësohet në tabelën shpërblyese. Ju gjithashtu merrni mundësi për të mbledhur ekstra tipare dhe shpërblime të menjëhershme si ju shkoni në lidhje me kryevepre blloqe.

Tiparet shtesë në këtë rrotullime falas asnjë depozitë e nevojshme lojë janë:

  1. Kur ju thyhet një bllok i cili ka Extra Roll shfaqet në të, që ju të merrni një listë shtesë të zare.
  2. Kur ju thyhet një bllok i cili ka një sasi të çmim shfaqet në të, ju merrni këtë shumë çmimin.
  3. Kur ju thyhet një bllok i cili ka lojë mini shfaqet në të, ju merrni për të luajtur një mini-lojë.
  4. Kur ju të plotësoj një rresht të tërë të një ngjyrë në tryezë shpërblyese, që ju të merrni çmimin shfaqet për atë rresht.

Play Casino Games Now

përmbledhje:

ajo është e madhe për ata që kanë luajtur tashmë Cash Buster, por do të jenë të gëzuar nga fillestar në mënyrë të barabartë. RTP për këtë të lirë vishet asnjë depozitë e nevojshme lojë është në lidhje 88.25%.

CoinFalls Free Casino