Jewels ftohtë

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

Cool Jewels

Cool Jewels is a online slot game from WMS and is the first game from their roster to use the exploding pays engine. The slot basically has 6 reels and pays all ways. You can play this game from as low as 50p per spin to as much as £200 a spin. Loja gjithashtu përmban raunde bonus të tilla si rrotullime falas, Cascading lëkundet dhe wilds.

Great Game Playing Experience

Grafika dhe Muzikë

Jewels ftohtë ka një akullt kinda temë me bizhuteritë ngjyra të ndryshme adorning rrotullat. Grafika nuk janë me të vërtetë se të mira për të shkruar një marrëveshje e madhe në lidhje, por ata vetëm për punë të mjaftueshme për të bërë përvojën tuaj lojë play jo i mërzitshëm. Muzika edhe është në të njëjtën linjë dhe vetëm nuk mjafton. Edhe pse nuk është me të vërtetë një zhgënjim ju kanë mbetur kinda duan më shumë.

Performance

Për një lojë që është në dispozicion në të gjitha platformat Download Jewels është me të vërtetë e optimizuar mirë për secilin nga platformat. Përgjigja touch screen në telefonat celular është e madhe dhe gjithashtu loja luan jashtë pa shumë GLV-ve apo vonesa. Të vërtetë e bukur nga puna WMS në këtë aspekt.


Wild Symbols

game play

Exploding Pays motor në thelb ju jep mënyra të shumta për të fituar sa më simbolet e egra të bëj kërdi në rrotullat me prish dhe shpërthimet kudo. Luajnë lojë në asnjë mënyrë nuk është si ajo e lojrave slot klasike për të fituar ju duhet të merrni 4 ose më shumë e simboleve që përputhen linjë vertikalisht apo horizontalisht. Atëherë këto simbole magjike janë shkatërruar për të siguruar simbole të reja dhe një shans për të fituar përsëri.


Classic Slot Game

Jewels ftohtë është në thelb një 5 Mbështjell slot game me mënyra të shumta për të fituar. Ju mund të luajnë këtë lojë nga 50p per tjerr për të sa më shumë që 200 £ një rrotullim. Slot ka një të ulët në kundërshtim të mesme me një shumë të fitoreve të shpeshta që ndodhin vogla. Ju gjithashtu do të merrni edhe fitore të mëdha, por ju Gotta të keni pak durim për këtë.

Natyra emocionuese dhe të shpejtë paced e kësaj loje mund të ju kujtoj të Starburst NetEnt-së. Në fakt të dyja këto lojëra ofrojnë një lloj të ngjashëm të lojës duke luajtur përvojë sidomos pasi që të dy i këtij lloji të ngjashëm të motorëve të lojës.

Gjithashtu kjo lojë ka një bonus rrotullime falas e cila kur shkaktuar do të japë ju deri në 8 rrotullime falas. Kjo është në të vërtetë shkaktuar kur 4 ose më shumë e simboleve bonus janë shkatërruar.

Big Wins

Vendimi i formës së prerë

If you are looking for a slot game that not is not only about the wins but also gives equal importance to the game play itself then this the slot you have been looking for. Cool Jewels is not only about the big wins that it has to offer but it also has a really exciting game play that will keep you interested as long as you play this game.

Magical Symbols