Wish Pas një Jackpot

Don't Miss our New Player Bonuses!

New Players Only. 30x kërkesat wagering,

Max conversions X4 applies. £10 Min Deposit. Slot Games Only.  t&c'sapply


 

Përrallat janë të njohur në të gjithë botën me fëmijët e kanë dëgjuar tregimet e Hirushes, Rapunzel, Little Red Riding Hood etj. And building on the popularity of fairy tales there has been numerous slot games based on them. Dhe një lojë e tillë është Wish Pas një Jackpot. Por kjo lojë është në të vërtetë unik në krahasim me lojrat e tjera përrallë themed, sepse ai në fakt kombinon një numër të përrallat së bashku për temën e saj. Për të marrë të dini më shumë në lidhje me këtë lojë të mrekullueshme, Lexo.


CoinFalls Casino PlayNow

Si për të luajtur

Wish Pas një Jackpot është një video të slot game online duke lojrave Propozimit me 5 reels dhe 20 paylines. Për të luajtur këtë vend i caktuar ju do të keni për të filluar off duke e vendosur bast tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke toggling tab Total bast në pjesën e poshtme të ekranit. Ju mund të bast kudo midis 20p për shëtitje në një maksimum prej 200 £ për shëtitje në këtë lojë. Pasi të keni vendosur bast tuaj, ju mund të goditur butonin tjerr në këndin e djathtë.


iphone

Nëse ju dëshironi, ju mund të ndryshojë bast tuaj pas çdo rrotullim ose të vazhdojë me të njëjtën atë. Ekziston edhe një opsion auto rrotullim në qoftë se ju nuk më pëlqen për të goditur butonin tjerr pas çdo rrotullim.

karakteristika

Wish Pas një Jackpot është një shumë të shfaqë lojë të pasur. Loja ka dy shpërblime kryesore secila prej të cilave është e ndarë në panumërt mini-games.

Së pari ju keni bonus të Përrallat e cila është shkaktuar kur ju tokës 3 e simboleve të librit shpërndaj në rrotullat 1,3 dhe 5. Nëse keni sukses të menaxhuar për të bërë këtë, ju do të shpërblehet me opsionin për të zgjedhur një nga lojërat mini mëposhtme për të luajtur

Rapunzel rrotullime falas – Rrotullime falas me një princ i cili shfaqet në rrotullën 5. Ai mban ngjitur në kullë për të ruajtur Princess duke rritur shumëzues tuaj. Loja mbaron kur Princi arrin të lartë.

Rumpelstiltskin Deal Maker – Këtu ju duhet të zgjidhni një nga marrëveshjet e shumta dhënë për ju. Ju gjithashtu mund të refuzojë të bëjë ofruara dhe të presin për një të mirë.


ipad

Tre Derra pak rrotullime falas – Rrotullime falas me një të egra derr.

Jack and The Beanstalk – Këtu ju duhet të marr fasule për të bërë Beanstalk rritet. Nëse keni arritur të lartë ju mund të gjeni vezë të artë patë.

tani, në qoftë se karakteristikat e mësipërme bonus nuk ishin të mjaftueshme, Wish Pas një Jackpot ka më shumë për të ofruar në formë të bonusit të Fairy ndrikull. Kjo është shkaktuar rastësisht ajo ku ju merrni mundësi për të zgjedhur çdo një nga 3 orbs për të zbuluar se çfarë bonus ju jeni gonna get.

Ju ose mund të merrni një të egra ose të bëjë simbolet ose rreth jush egra apo edhe të bëjë të gjithë mbështjell egra. Secila prej këtyre shpërblimeve është emëruar përsëri pas një përrallë dhe kanë disa lidhje me ta.

përmbledhje

Wish Pas një Jackpot është lehtë të mirë lojrave lojë Blueprint kanë ardhur ndonjëherë me. Kështu që, merrni në internet dhe të japë këtë një provoni. Është e vlefshme.

Lojë Informacione


CoinFalls Casino PlayNow

emër: Wish Upon A Jackpot

paylines: 20
zhvillues : Propozimit Gaming

Bet Per Spin: £ 0,20 - £ 200.00
lëkundet: 5

çmim i parë: 500x
Features bonus: po

rrotullime falas: po
RTP: 92.46% - 95.26%