Thunderstruck II

 

Thunderstruck II është një lojë slot bazuar në mitologji skandinav dhe është zhvilluar nga Microgaming. Paraardhësi i kësaj loje – i shushatur, është një nga lojëra elektronike më të njohura se janë krijuar ndonjëherë. Kjo vazhdim nga Microgaming ruan shumë nga thelbi i lojës origjinale duke përmirësuar në një shumë mjaft e mënyra. The Great Hall of spins bonus round and wildstorm feature are both exciting and will keep the player on their toes. Ju mund të luajnë këtë lojë në celular slots depozitave faqe.

 

CoinFalls Casino PlayNow

Rreth Developer

Microgaming is a slot game developing company based out of the Isle of Man in the British Isles. Ajo është ofruesi më i madh i lojrave të fatit dhe të teknologjisë në lidhje me kazinove në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar me mbi 20,000 makina aktualisht në operacion. Një shumë prej tyre janë në dispozicion në celular faqen lojëra elektronike depozitave.

Rreth lojë

Thunderstruck II është një slot në internet video që ka 5 reels dhe 243 paylines. Luajnë atë në celular lojëra elektronike faqe depozitave. Slot mund të luhet për sa më shumë që 15 £ për rrotullim. Loja është relativisht më pak të paqëndrueshme në krahasim me klasik me të njëjtin emër dhe shumë më i këndshëm. Tema Norse mitologjike është përfshirë bukur në grafikë duke e bërë këtë lojë një trajtojnë vizuale.

Sa i përket luajnë lojë është konsideruar, kjo nuk është vetëm mbi të gjitha lojrat bonus si në shumicën e lojëra elektronike të tjera. Loja Baza është mjaft interesante me një shumë të fitoreve të vogla që vijnë në mjaft shpesh. Ekziston edhe një çmim i parë mini i 1000x të fituar në lojë bazë.

Pastaj ka Wildstorm tipar që është shkaktuar rastësisht. Këtu ju merrni një rrotullim të lirë, por pjesa më e mirë për këtë është se ka një shans që të gjithë pesë reels të mund të kthehet të egra duke rritur kështu shanset tuaj për marrjen e një fitore.

Salla e Madhe e vishet është funksion më të mirë. Atje jane 4 nivele të ndryshme të saj dhe ky funksion është shkaktuar nga ulje 3 ose më shumë nga simbolet shpërndaj mbi rrotullat. Ju mund të merrni në mes të 10 te 25 rrotullime falas së bashku me bonuse në varësi të nivelit ju jeni në.

Ekziston edhe një simbol të egra i cili vepron si një zëvendësim për të gjitha simbolet e tjera përveç shpërndaj.

Kështu që, të filluar në një lëvizshme faqe lojëra elektronike depozitave.

CoinFalls Casino PlayNow

përmbledhje

kjo si paraardhësi i tij ka qenë një lojë shumë e popullarizuar slot. Loja është e lirë në portofolin por në të njëjtën kohë paguan të vërtetë mirë. Kjo është ndoshta arsyeja pse ky vend i caktuar ka aq shumë bujë. Të marrë në një vend celular lojëra elektronike e depozitave dhe të fillojnë tjerrje.