Dragon Born

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

 

Një numër i madh fantazi-themed lojëra elektronike online celular janë zhvilluar deri tani, por të gjithë ata të duken të vogla në para Dragon Born (Big Time Gaming) online slot. Kjo lojë përmban visuals mbresëlënëse të kodrave në sfond dhe një histori e një dragua dhe e dashura e tij. Dragon është zemëruar dhe të vijnë për të shkatërruar jetën e mbretit, mbretëresha dhe kalorës. Ju do të keni për të shpëtuar ata dhe loja do të ju shpërblejë me shumë shpërblime të holla për të shpëtuar banorët. Historia është padyshim e mahnitshme, por ajo që është më e mahnitshme është 117,649 paylines dhe 50 rrotullime falas.

CoinFalls-Casino-PlayNow

Rreth zhvilluesi:

Big Time Gaming ka krijuar një epokë të re të kumar online duke zhvilluar Dragon Born (Big Time Gaming). Kjo kompani është e njohur për të thyer stereotipet e zhvillimit të lojrave dhe të krijuar diçka të re dhe të ndryshme nga të gjitha versionet e lojrave në dispozicion në treg.

Dragonborn-LobbyIcons500x260

Për lojë:

Të gjitha spekulime rreth Dragon Born (Big Time Gaming) do të jetë i gabuar, sepse ajo është rruga përtej imagjinatës tuaj. Karakteristika ari rimmed automat 6 lëkundet me 7 rreshtave dhe të mahnitshme 117,649 paylines. Të reels slot janë të vendosur kundër një vend kodrinor-gjelbër, ku mbreti, mbretëresha dhe kalorës LIVE. Simbolet kryesore janë të rëndësishme për temën, të cilat janë perlë blu, gem kuqe, dragoi, një standard të gjelbër, mbreti, mbretëreshë, një grua të veshur purple, një mburojë të verdhë, kalorës të gjelbër dhe një filxhan blu. Jester luan si simbol të egra dhe një diamant i madh është simbol shpërndaj në këtë slot në internet.

Dragonborn-LobbyIcons

Dragon lindur (Big Time Gaming) online slot ofron një mundësi të mahnitshme për të fituar 50 rrotullime falas me ulje 6 shpërndan kudo në rrotullat. Ju gjithashtu mund të fitojë 25, 12 dhe 6 rrotullime falas me ulje 5, 4 dhe 3 shpërndan, përkatësisht. Gëzimi nuk ndalet këtu, sepse bonus tipar Megaways sjell të gjitha 117,649 paylines në veprim. tokë 7 simbolet në çdo rrotullim dhe ajo do të shumëzohet me 117,640. Ju gjithashtu mund të fitojë të holla të vërtetë nga ulje simbole të ngjashme në rrotullat fqinje. kështu, të fitojë një shumë dhe të humbasin aksione minimale, kur ju të luajnë këtë vend i caktuar.

CoinFalls-Casino-PlayNow

vendim:

Dragon Born (Big Time Gaming) online slot ka 95% shkalla e RTP, i cili punon si krem ​​mbi tortë. Ju fitoni më të madhe të aksioneve të aplikuar dhe për të rritur bilancin tuaj bankare, pa humbur shumë sasi. Kjo është një duhet të luajnë për të gjithë dashamirët e fatit atje!