Fanar gjelbër

 

 
Ne të gjithë duam komik heronjtë tanë libër aq shumë. Gjate viteve, our heroes have jumped out of our comic books into films, video dhe video games. Nuk Bota e internet slots lojrave është për të lënë jashtë këtij ndikimi i heronjve libër komik. Si rezultat, Nyx DC Comics ka zhvilluar lojë Green Lantern Slots në nder të një prej heroit të famshëm DC-së librit komik me të njëjtin emër.

CoinFalls Casino PlayNow

Rreth Zhvilluesit e fanar gjelbër Slots

Nyx DC Comics është kompania mëmë për zhvilluesi popullore — NextGen. Ajo ka krijuar një shumë e lojrave komik të bazuar në vite ndër të cilat slot pranishëm ndodh të jetë një nga më të mirë Slot Bonus Faqes.

iphone

Rreth lojë

Fanar gjelbër është mirë Slot Bonus Faqes se krenohet me pesë lëkundet, katër radhë dhe një total prej pesëdhjetë paylines fakultative. Nëse ju mendoni se fati juaj është deri, ju jeni në liri për të zvogëluar numrin e paylines aktive në Slot Bonus më të mirë game Faqes.

Dizajni i kësaj loje është ai që do të ju kujtoj të harton komik-libër. Skena Beteja në sfond është ai që është i sigurt për të mbajtur adrenalin tuaj gjithmonë gara për më shumë aventura dhe argëtim.

 

ipad-500x-370
Të egra në këtë lojë është një pamje të ngushtë deri tai Green Lantern në veprim. Shpërndaj është unaza që i jep heroin tonë pushtetin e tij të veçanta. Të egra shfaqet vetëm në rrotullat e dytë dhe të katërt të lojës slot dhe kjo dyshe kombinime tuaj.

 

Karakteristika bonus në këtë lojë janë karakteristikat Bonus Bet dhe Features Ring. The Bonus Bet feature is used to activate the ring features and it has its own special addition to your reward. Tipari unazë të çon deri në një luftë në mes të heroit tonë dhe ndëshkim i drejtë e tij - Sinestro. Një fitore për fanar do të rezultojë në një bonus të madh për ju, ndërsa humbja e tij do të thotë shpërblime më të vogël për ju.

CoinFalls-Casino-PlayNow

përmbledhje

You will find the slot having a sufficiently decent gameplay, me një vlerësim mesatar në fun-faktor i përfshirë, por është e sigurt për të mbajtur ty në gishtat tuaja.