Fatet e të vdekurve

 

lojtarë të ri vetëm. 40x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C Merr.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Win Real Money Online

Dashamirët e lojëra elektronike horror-themed kanë vetëm dy zgjedhje, ata ose mund të zgjidhni një vend i caktuar në internet e cila është zhvilluar në stil shumë të bukur, ose ata mund të gjeni një të tillë që është e frikshme të mjaftueshme për të le të hidhen nga vendet e tyre çdo herë që goditi një fitore linjë. Spin City Studios parë mani për lojëra elektronike horror-themed në mesin e lojtarëve kazino kanë zhvilluar një slot emocionuese të reja (i.e Fortunes i të vdekurve Slots), lojë në internet kumar e cila ofron një lloj të ri të horror përvojës trishtues. Kjo lojë ka grafikë të lartë të përcaktuar së bashku me animacion interesante që është në përputhje me temën e këtij vend i caktuar.

Classic Theme

Provoni fatin tuaj në fatin e të vdekurve Slots!!

Fortunes i të vdekurve Slots është ndërtuar me 5 reels, 3 rreshtave dhe 50 paylines fikse; dhe ato reels janë të rrethuar nga një skenar shumë të gjallë e cila është portretizuar mirë në sfondin e vizionit shpirtëror i cacti dhe ndërtesave në një shkretëtirë.


Para se lojtarët fillojnë partinë e tyre, ata duhet të rregullojë kufijtë e tyre bast sipas preferencave të tyre. Lojtaret mund të përshtateni aksionet e tyre duke klikuar mbi të “Monedha Stack” ata mund të vënë aksionet e tyre me një vlerë minimale prej £ 0.50 dhe një vlerë maksimale prej £ 500.00 per linjë pagese.

kjo Mobile Slots Casino ka shumë të hartuar mirë ikona dhe ata të gjithë kanë të bëjnë me temën e kësaj loje slot. Simbolet përfshijnë karaktere të ndryshme skelet, a monedha flori, një Barbecue, një shportë me fruta, disa qirinj dhe një pirg e kafka.


Ikona e egër është një skelet së bashku me një dem dhe kjo ikonë mund të zëvendësojnë të gjitha ikonat e tjera në mënyrë që të formojnë combos fituese me përjashtim të 2 simbole bonus (i.e. hipur skelet kali dhe kafkë).


Pasi në një bonus Feature Wild

Kjo duket rastësisht gjatë çdo rrotullim pas së cilës lojtarët do të shpërblehet me 1 respin të lirë së bashku me 4 Wilds vendosur mbi rrotullat. interesant, lojtarët do të vendoset më mirë për një fitore që mund të rrisë shumën e bastit të hedhur nga sa më shumë 50%.

Fortunes i të vdekurve Slots rrotullime falas

Fortunes i të vdekurve Slots tipar i lirë rrotullime është aktivizuar me ulje të 3 e skeleteve kalë në rrotullat 2, 3 dhe 4. pasi që, lojtarët do të shpërblehet 5 rrotullime falas; në çdo rrotullim, një ikonë e egër do të shtohet në rrotullat dhe do të rrinë në atë vend deri në rrotullime të përfunduar.

Skull Bonus

Ky tipar është aktivizuar me ulje të 3 icons kafkë në pamje në makinë 1, 3 dhe 5. pasi që, lojtarët do të kërkohet për të zgjedhur një prej kafkave në mënyrë që të zbulojë çmimin të holla.

Golden Circles

Për të përmbledhur

Fortunes i të vdekurve Slots është kthyer të jetë një nga më të mirën Mobile Slots Casino lojëra të zhvilluara nga Spin City Studios. Kjo lojë slot ka para emocionuese që lëshon karakteristika bonus që tërheq lojtarë slot për atë. Lojtaret mund të presin një kthim në lojtar përqindjes së 96.47%.

Auto-Play Option