fjalëkryq Cash

 

A ju pëlqen puzzles fjalëkryq? Dëshironi të bëni disa para duke luajtur atë? Nëse përgjigjet ndaj të dyja këtyre pyetjeve janë po, atëherë Fjalëkryq Cash është vetëm për ju. kjo Fjalëkryq Jackpot lojë është ai që përpiqet, nëse ju keni një zotërim me fjalët. Të gjithë ju duhet të bëni është të bëjë disa fjalë dhe për të marrë përsëri në shtëpi disa shpërblime të mëdha. Kjo lojë është projektuar dhe zhvilluar nga askush tjetër se sa GPN i cili është i famshëm për krijimin e disa nga më të mirë në kërkim Lojra Win çastit në industrinë e. The graphics janë të dizajnuara për të duket si një mister fjalëkryq dhe një bord Scrabble. Të gjithë ju duhet të bëni është të krijojë disa fjalë nga letra e dhënë për ju. Tinguj e lehtë? mirë, eshte! Pra, mos e humbni kohën, shkoni në një kazino GNP dhe të luajnë këtë të mahnitshme Fjalëkryq Jackpot lojë tani.

CoinFalls Casino PlayNow

Fjalëkryq Jackpot Lojë fantabulous Features

Logo është gjëja e parë që ju shihni kur të hyni në ekran në shtëpi. Më poshtë se janë tre tavolina të ndryshme. Në anën e djathtë, ka një tabelë të përbërë nga shkrimit ndryshme. Në anën e djathtë është tabela me kyç çmim që i ka të gjitha vlerat e çmimeve. Për shembull, në qoftë se ju bëni 3 Fjalët që ju të merrni £ 5 në qoftë se ju bëni 4 Fjalët që ju të merrni £ 10 dhe kështu me radhë. Maksimumi i 10 fjalë do të ju jap një 100.000 £ e cila është edhe fitues më të lartë në një bast. Në qendër të faqes ju do të gjeni një tabelë ku ju vënë alfabetet për të krijuar fjalët. Pjesa më interesante e kësaj Fjalëkryq Jackpot lojë është vlera e tij e lartë RTP. Vlera e RTP është 86.62%, i cili është i madh.

 

Si për të luajtur këtë lojë Fjalëkryq Jackpot?

The gameplay i fjalëkryq Cash është me të vërtetë e lehtë. Para fillimit të lojës, ju do të kërkohet për të vendosur masën tuaj bast duke klikuar mbi të + dhe _ butonat. Kur ju keni bërë këtë, klikoni mbi butonin luajnë. Rregullat janë të lehta. Ju janë dhënë 18 alfabetet që duhet të bashkohen për të formuar fjalë. Ju duhet të vënë alfabete në tryezë fjalëkryq në qendër të ekranit. Një minimum prej tre letra duhet të formohet. Ka një tabelë çmim në anën që ju tregon se sa ju do të fitojë për të bërë 3 ose letra më shumë. Lojtar është shpërblyer pas përfundimit të çdo raundi.

CoinFalls Casino PlayNow

Fjala e fundit

kjo Fjalëkryq Jackpot lojë është jashtëzakonisht e lehtë për njerëzit të cilët janë të përgatitur mirë në Scrabble dhe Crosswords. fjalë formuar është një detyrë me të vërtetë e lehtë dhe të fituar disa para të mira nga ajo tingëllon edhe më interesante. Gjithashtu, të mëdha RTP dhe të klasës të lartë graphics bëjnë këtë lojë admiruar nga shumë të dashuruar kazino.