Flash


 

Flash ju merr në një udhëtim të qytetit si ju të qenë të shpejtë njeri në tokë është atje për të shpëtuar qytetërimin nga kriminelët famëkeq. Karakteri i Barry Allen është një nga personazhet më të famshme të komike DC dhe seri komike amerikane. Captain Ftohtë, Mirror Master, dhe Gorilla Grodd portretizohen si kriminelë në lojë dhe secili prej tyre ofron shumë karakteristika interesante bonus në të gjithë çarë.


CoinFalls Casino PlayNow

Rreth Developer

Krijuesi i kësaj slot mrekullueshme është NextGen Gaming. Kompania është në zhvillimin dhe dizajnimin e programeve të lojrave për lojra kazino që 1999. Games like Flash të provuar veten në industrinë e. Kompania është gjithmonë përpiqet për ndërtimin e biznesin e tij duke menduar për mënyra të reja dhe emocionuese për të bërë lojrat e tyre të fun-mbushur duke i qëndruar besnik bazat e slot lojrave. Kompania është e rregulluar nga komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

the-flash-iphone

Rreth lojë

Designed mbi 5 reels, Flash ofron 50 paylines. Simboli Wild bonus është Flash ikonë e cila ndihmon tërhequr nga kombinimet fituese për ju me një 3x shumëzues. Simboli Scatter është një tjetër Flash ikonë e rrufesë. Ajo mund të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera përveç bonus dhe simbol të egra dhe të ofrojë 5000 monedha qoftë se keni arritur të vend dy prej tyre në linjë pagese fitues.


the-flash-ipad


The feature of bonus bets in the game brings more wild symbols and hence more winning combinations are up for grabs. Ato ofrojnë një koeficient 5x të gjitha fiton tuaj. Të rrotullime falas fiton megjithatë ju jap një koeficient 10x për fitore tuaj. Simbolet tjera janë simbolet e kartës standarde. Ndër veçoritë e tjera interesante janë karakteristikë Wilds dhe mashtrues së. marrja 3 ose më shumë simbole Bonus në rrotullat gjatë baste bonus funksion, ju jeni duke u mësuar me Captain Ftohtë, Gorilla Grodd , dhe funksion Mirror Master. Kapiteni Ftohtë ofron ngrirjes zgjerimin wilds me një lirë ri-rrotullim. Gorilla Grodd, megjithatë, ju jep një teleporting rastit Wilds funksion dhe Mirror Master ju bën sërish juaj e fundit 4 rrotullime falas.


CoinFalls Casino PlayNow

vendim

Duke parë në bollëkun e karakteristika interesante në slot, Flash është një hit i madh në treg. Kështu që, të vendosur për një zbavitje fitues! Ju jeni të mirëpritur nga cilësi mahnitëse foto, shëndoshë mahnitëse dhe grafika të jashtëzakonshme në këtë vend i caktuar. Ju jeni i detyruar të duan 3D grafika e mahnitshme dhe jackpots kurs të mëdha, kështu që ju me siguri nuk mund të presim për më shumë!