Rrufeja Gurë Kristali

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Win Real Money Online

gems Rrufeja është një version i ri i slot lojrave nga lojrat NextGen. Loja mëparshme, Luaj Wild ishte një hit i madh. tani, gems rrufe është një shembull i mirë i një slot tipik. Ai u lirua më 20 gusht 2017. Loja si shumë lojëra elektronike oferta të tjera free slot machine mirëpritur bonus.

Classic Theme

Pa pagesë slot machine mirëpritur bonus Përshkrimi

Loja ka 3 rreshtave dhe 5 reels. Slot është në përputhje me desktop, Pajisje dhe pajisjet tabletë lëvizshme. Dhe ka 10 paylines. Bast mund të shkojnë nga 0.15 te 150 dhe varet monedhën ju janë duke luajtur me. Tema e çarë është mjaft e thjeshtë dhe të sillet gems rreth sparkly çmuar. Nuk është një peizazh malor në sfond. Rrjeti mbështjell është e padukshme dhe simbolet duket do të fluturonte në ekran për shkak të kësaj.


gems Rrufeja slot- Pa pagesë slot machine mirëpritur bonus

Lojtaret marrë një pa pagesë slot machine mirëpritur bonus kur ata regjistrohen për këtë slot. Gjithashtu, rrotullime falas mund të jetë shkaktuar nga ulje 3+ Simbolet shpërndaj njëkohësisht. Këto simbole mund të jetë nga kudo në pikëpamje. Nëse ju e tokës këto simbole, 10 rrotullime falas do të jepen. Këto rrotullime janë pavarësisht nga numri i shpërndan zbarkoi. megjithatë, nëse 5 simbolet shpërndaj janë ul në të njëjtën kohë, një çmim cash prej 2000 kohët e aksioneve do të fitohet nga lojtari. Dhe gjithashtu, rrotullime falas do të jetë shkaktuar. Gjatë rrotullime falas, nuk është një shtesë e 50 Wilds në mbështjell. Ky funksion mund të ri-shkaktuar nga ulje 3 ose më shumë simbole shpërndaj përsëri. këto 2 karakteristika bonus- pa pagesë slot machine mirëpritur bonus dhe rrotullime falas të bëjë lojë të gjitha më emocionuese..


simbole

Bizhuteritë e ngjyrave të ndryshme janë simbole të me vlerë të lartë në rrotullat. Kostume e kuvertë kartë luajtur paraqesin simbolet me vlerë të ulët. Kristal ndritshme me energji elektrike kalon nëpër është simbol shpërndaj e lojës. Dhe rrethi ari, i vetmi që duket të jetë bërë pirg në rrotullat, është rrethi i egër. zëvendësim Wilds për të gjitha simbolet, me përjashtim të shpërndaj.

Golden Circles

Features rastësishme

  • Ikonë Wild- Nëse një tokat e egra në rrotullat, por nuk arrin të bëjë një combo fitues. Mbështjell nudges për të dhënë një kombinim fitues
  • Fitore të egra- On shkaktuar, një numër të rastit të egra është shtuar në rrotullat.

Auto-Play Option