Fairies Goldwyn-së

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Win Real Money Online

Goldwyn-së Fairies Slots është një e re këndshëm Video slot mundësuar nga Microgaming, së bashku me "vetëm për fiton" ofrues software. Ky vend i caktuar merr frymëzim nga krijesat e bukur magjike- fairies pak. Zanash-themed slot lojra janë shumë të zakonshme në botën e lojrave slot në internet, por si të fundit për aq kohë sa ato janë emocionuese dhe zbavitëse si ky, dashuruar kazino nuk do të ketë një problem!

Kjo lojë slot ka gameplay emocionuese me një ndërfaqe të qetë që e bën atë edhe më të këndshme për lojtarët kazino. Ajo ka një RTP së 96.02%.

Classic Theme

Fly Me Fairies në fairies Slots Goldwyn-së!!

Goldwyn-së Fairies Slots është projektuar bukur me 5 lëkundet bashkë me 3 rreshtave dhe 20 paylines fikse. Të lëkundet artë tjerr bukur mbi ekran dhe në sfond të saj, një drizë dendur e pyllit fantazi mund të shihet. The 4 icons vlerë më të lartë janë fairies goxha të ngjyrave të ndryshme, ndërsa vlera më të ulëta janë duke u përfaqësuar nga gems gjelbër, i kuq, rozë, dhe portokalli.


Para se lojtarët të fillojnë të fluturojnë në të gjithë me këto cuties, ata duhet të rregullojë varg e tyre bast që u përshtatet atyre sipas kërkesave të tyre. Ata mund ta bëjnë këtë duke klikuar mbi të “Casino Chip” ikonë e vendosur në anën e majtë të ekranit dhe mund të vënë madhësive monedhë që shkojnë nga £ 0,10 për £ 250,00 për rrotullim. për më tepër, lojtarët gjithashtu mund të zgjedhë për “Luaj automatikisht” funksion që e bën gameplay mjaft të rehatshme për lojtarët slot.

Kjo lojë Mobile Slots Casino ka kombinim perfekt i animacione me cilësi të lartë dhe një fonogram qetësues.


Bonus Features dukshëm e fairies Slots Goldwyn-së

Respin Me kthyer Wild

Kjo është aktivizuar, kur një prej ikonave Respin Wild tokat në mbështjell 3. pasi që, Çdo Wilds standarde kudo në ekran tani bëhet "kthimin Wilds 'dhe lojtarët do të shihni unazë argjendi në mbarë atë vend. Duke bërë kështu, të lëkundet përsëri do të ri-tjerr, por pozicionet e mbuluara nga unazë argjendi do të mbetet i egër. për më tepër, Çdo shtesë tokat Respin malet e egra kudo në ekran do të shkaktonte 1 më Spin. dhe, në fund, lojtarët do të jepet me një Përfundimtar Re-rrotullim.

rrotullime falas

Ky raund është aktivizuar me ulje të 3 e fairies ikonave shpërndaj Goldwyn-së në çdo pikëpamje mbi rrotullat 1, 3 dhe 5. pasi që, lojtarët do të marrin 9 rrotullime falas së bashku me aktive kthimit funksion malet e egra dhe Respin shtesë përfundimtar duke u dhënë për lojtarët. megjithatë, lojtarët nuk mund të ri-aktivizoni ndonjë vishet shtesë falas gjatë këtij raundi.

Golden Circles

Për të përmbledhur

Goldwyn-së Fairies Slots është një e mirë Mobile Slots slot kazino zhvilluar nga 'Just for fiton' ofrues software. Ajo ka një grindje të mesme dhe një mund të shtrydh një çmim i parë maksimale prej 500 Monedha nga ky vend i caktuar.

Auto-Play Option