Gorilla Go Wild

Don't Miss ourNEW PLAYER BONUSES

New Players Only. 30x kërkesat wagering,

Max conversions X4 applies. £10 Min Deposit. Slot Games Only.  t&c'sapply

1

Gorilla Go Wild CoinFalls Casino

Gorilla Go Wild mira Online Slots

A Titulli Gorilla Go Wild slots mira në internet shkoni në këtë lojë të fundit Nektan? Duket kështu, sepse ju do të love this 5 mbështjell 25 lojë linjë pagese. Një Gorilla pacipë dhe i dashur do të jetë shoku më i mirë për të gjithë kohën që ju të luajnë këtë lojë slot.

Hidhni një sy të shpejtë në antics e tij, para se të zhduket me të gjitha fiton tuaj. Lëkundje fat të mirë nga stoli, ai duket të sigurt për të shkaktuar të rrotullime falas të paktën një herë gjatë gameplay bonus. Të gjithë ju duhet të bëni është të vënë një bast diku nga 0.01 te 2.0 për një rrotullim të vetëm.

Best Online Slots

Shoqërohet në aventurën e tij të egra janë miqtë e tij si lemurs, monkeys dhe dicolorus. monedha ari dhe tempujt shfaqen rregullisht së bashku me simbolin kartë 9, 10, J, Q, K dhe A.

Getting ul receptorin e telefonit Gorilla Go Wild (pun me qëllim) Më të mira Slots Online

Kur luajnë Gorilla Go Wild më të mirë në internet slots lojë nga komoditetin e shtëpisë tuaj, ose në pajisjet tuaj celular; ju duhet të theksohet se Gary Gorilla është simbol i egër. Ai do të zëvendësojë simbolet e tjera me përjashtim të shpërndaj Temple simbol të.

Meqe ra fjala, ky simbol Temple është një thesar i pasuri të fshehura. Ajo do të zhbllokuar bonus funksion lirë tjerr. tokë 3 ose më shumë prej tyre në rrotullat dhe Feature e Gary-së Bashkuar është i hapur.

Gorilla Go Wild

Një katër veçori të rrafshët, ku secili nivel do të hap më shumë rrotullime, fiton dhe koeficientet. Shkaktuar pas 1st shkrehës, the Gorillionaire Win Vishet Feature do të shpërblejë 10 rrotullime falas së bashku me një shumëzues të dyfishtë.

The 5th shkaktojë të zhbllokuar Qëndro Feature Wild ku çdo simbol të egra do të mbeten të mbërthyer për të gjithë kohëzgjatjen e 10 rrotullime falas.

Unlock More Spins

Mega-Rilla shumëzues tipar është i hapur pas 10th shkas i lojëra elektronike më të mirë në internet lojë Gorilla Go Wild. Ju mund të fitojë një maksimum 10x shumëzues së bashku me të 10 rrotullime falas.

Niveli i fundit, Më shumë Wilds Feature është i hapur pas 15th shkaktojë të funksion. Ju mund të merrni 3 Wilds shtuar të 10 rrotullime falas.

No Deposit Bonus

Gary Bonus Koha Feature

Gary ka një varësisë për banane dhe do të chomp larg me ta rregullisht (tregohet nga metër banane treguar në krye të ekranit). Pasi banane fundit ka ngrënë, ajo do të shkaktonte Bonus Koha Feature. Rastësisht shkaktuar pas çdo rrotullim; Bonus Koha Feature është pasaporta juaj për të fituar hyrjen në Tipar funksion Mbretëria e Gary-së. Ai gjithashtu do të shpërblejë me shpërblime bonus deri në 1,000 herë bast totale.

Më të mirë të luajnë Gorilla Go Wild lojëra elektronike më të mira në internet është se tipar rrezikoj është aktivizuar pas çdo rrotullim të suksesshëm. Ju mund të dyfishtë apo të katërfishtë fiton tuaj duke bërë një parashikim të saktë të ngjyrës tjetër kartë ose kostum kartë.

Free Spin Bonus