Family Guy


 

Family Guy është një shfaqje shumë e popullarizuar televiziv i cili është i dashur nga klasa dhe masat. IGT zgjedhur tregojnë dhe e bëri atë në një lojë slot dhe që u prit mirë nga lojtarët. Lojtarët janë duke shkuar budalla mbi këtë lojë slot. Ajo paraqet lojtarët me disa nga karakteristikat më interesante dhe fitore të mëdha.


CoinFalls Casino PlayNow

Rreth Developer

Family Guy është zhvilluar nga babë e madhe e botës lojrave, IGT. IGT ose International Gaming Technology është një nga më të njohura slot lojë online zhvilluesit. IGT ishte i njohur më parë si GTECH S.p.A dhe Lottomatica S.p.A. Kjo është një lojë zhvilluesi shumëkombëshe me seli në Londër dhe zyrat e mëdha të vendosura në Romë, Las Vegas dhe Providence.


iphone-familje-guy

Në vitin 2015, kjo kompani mori Teknologjisë Ndërkombëtare lojrave dhe miratoi emrin e kësaj kompanie.

Rreth lojë

Family Guy merr lojtarët në një udhëtim së bashku me miq emërtimin Brian, Peter, Lois, Chris, Stewie, Meg dhe miqtë e tyre. Ajo ka pesë lëkundet dhe tridhjetë paylines. Kjo është e gjitha për argëtim, argëtuese dhe të holla.

Simbolet përfshijnë të gjitha karaktere nga familje Griffin. simbole të tjera përfshijnë moçal, Joe Swanson dhe Cleveland.


ipad-familje-guy

Tema e çarë është shumë interesante. IGT ka bërë një punë të madhe në aspektin e projektimit. Animacione janë absolutisht interesant. Lojtarët të cilët janë të njohur tashmë me shfaqje televizive do të njohin zërat dhe tingujt. Loja slot ofron shumë shpërblime të mahnitshme për lojtarët. Nuk janë një shumë e raunde bonus, shumëzuesit dhe rrotullime falas në këtë lojë zbavitëse. Këto karakteristika të japin lojtar mundësinë për të bërë atë të mëdha dhe gjithashtu të ketë një sasi të madhe të fun.

Lojtarët do të marrë karakteristika si Amazing Guy Wilds, Botërore Feature Bonus, Bonus Drunken Clam, Chicken Fight Bonus, Lois 'Hot Pa pagesë vishet Bonus, Feature Pjetrit, Feature Stewie-së, Feature Brian dhe Feature Lois '. Të gjitha këto karakteristika janë mjaft të fun dhe për të ndihmuar lojtar me hapa të mëdhenj për të mbushur bankën e tij me çmime të vërtetë të holla.


CoinFalls Casino PlayNow

vendim

Family Guy është një lojë me rregulla të thjeshta. Nuk janë të mjaftueshme për karakteristikat që mbajtur atë interesante dhe të bëjnë atë fitimprurës. Kjo është një duhet të luajnë për lojtarët në kërkim të një të lehtë- game freskët dhe argëtim.