Jungle Golden

 

Mirë se vini në stoli xhungël plot me stolitë e artë në Jungle Golden pa pagesë vishet asnjë kazino depozitave.Këtu çdo simbol do të ju kujtoj të vjetra perandorive të mbretërve indiane. Është një fakt i njohur se ata kishin thesare të mëdha të arit si shpata, headpieces, unaza smerald, kuti, carvings ari në mure etj. ngacmuar tashmë? Ju duhet të jetë i! Tingëllon si thesar është në rrugën tuaj too!

CoinFalls Casino PlayNow

Rreth zhvilluesi i Jungle Artë

IGT ose Gaming Technology International përsëri ka provuar aftësitë e saj në Jungle Golden pa pagesë vishet asnjë kazino depozitave. Viti 2006 shënoi fillimin e operacioneve IGT-së në Amerikë nën emrin e korporatës GTECH. Kjo kompani me bazë në Amerikë kohët e fundit fituar emrin e saj në 2015 when Gtech Corporation acquired IGT and took on its name for carrying on all its future operations Industry.

iphone

Rreth lojë

Jungle Golden pa pagesë vishet asnjë kazino depozitave, bast shkon në mes të 50p një tjerr në £ 1500 dhe është luajtur me 5 reels. Atje jane 50 paylines të synojnë për të fituar kombinime. Simbolet e 'thesar' përfshijnë gurë xhevahir, artefakteve, jewellery boxes, dhe statujat elefant. Simboli i lartë bonus është tigër zëvendëson të gjitha simbolet e përveç të egra dhe të shpërndaj. I egër 2 Simboli lartë Tiger çon në fitore të mëdha, kur ajo shfaqet në secilën nga pesë lëkundet. Shpërblimi maksimal është deri në 40 herë shumën tuaj. të gjithë, ju duhet të bëni është spot 5 Tigrat në secilin nga rrotullat.

Porta e Artë tempulli simbolet shpërndaj sjell së bashku rrotullime falas rrumbullakët për ju.

Atje jane 2 Karakteristika kryesore e të pa pagesë vishet asnjë kazino depozitave lojë: The Qëndron egra, 4 Plays tipar nevojë për ju për të mbledhur 4 Simbolet Idol Statue. Kur kjo ndodh, një nga lëkundet bërë mbështjell egër mbyllur. Ajo qëndron si kjo për 4 më shumë rrotullime. Pa pagesë vishet Bonus tipar është shkaktuar nga po të paktën 3-5 simbolet shpërndaj. Në Lirë vishet bonus, ju janë dhënë mundësi për të zgjedhur numrin e rrotullime falas që do të duan për të bërë dhe për të kthyer një numër të caktuar të lëkundet për të lëkundet egra mbyllura.

 

ipad
3 shpërndan: 15 rrotullime falas me mbështjell 3 duke qenë një mbyllur

6 rrotullime falas me rrotullat 2 dhe 4 duke u mbyllur

2 rrotullime falas me rrotullat 1, 3 dhe 5 duke u mbyllur

4 shpërndan: 30 rrotullime falas me mbështjell 3 duke qenë një mbyllur

12 rrotullime falas me rrotullat 2 dhe 4 duke u mbyllur

4 rrotullime falas me rrotullat 1, 3 dhe 5 duke u mbyllur

5 shpërndan: 75 rrotullime falas me mbështjell 3 duke qenë një mbyllur

30 rrotullime falas me rrotullat 2 dhe 4 duke u mbyllur

12 rrotullime falas me rrotullat 1, 3 dhe 5 duke u mbyllur

 

CoinFalls Casino PlayNow

përmbledhje

Duke qenë të ulët të lojës mesme grindje, the pa pagesë vishet asnjë kazino depozitave sidomos është i preferuar nga lojtarët që shmangin rrezikun që duan vetëm për të përtoj rreth me një slot kazino dhe kanë një kohë të lehtë.