Jungle Jim El Dorado

 

Kjo slots është e bazuar në temën aventurë. Ka pasur slots të shumta gjatë viteve të bazuara në këtë temë. Një shumë prej tyre kanë rënë në poshtërimi, ndërsa disa prej tyre janë rritur për t'u bërë klasike. Jungle Jim El Dorado është relativisht e re dhe si e tillë, ne nuk mund të kategorikisht shtetin të cilin segment do të bie nën. Por nuk është kjo gut-ndjenjë e awesomeness që ju do të përjetojnë kur të provoni këtë ka depozitave rrotullime falas vend i caktuar. Lexo më për të zbuluar mrekullitë e këtij vend i caktuar.

CoinFalls Casino PlayNow

Rreth zhvilluesi i Jungle Artë

Truri(s) pas kësaj ka depozitave rrotullime falas lojë janë Microgaming zhvilluesit. Kjo zhvilluesi është unarguably në krye në botën e zhvillimit të softuerit në internet kazino. me Microgaming, ne kemi qenë të bekuar me një rrjet të gjerë e lojrave tmerrshme gjatë viteve. Që nga fillimi i tij në 1994, kjo zhvilluesi i ka churned ndërmarrjeve të shumta të mëdha.

iphone

Rreth lojë

Jungle Jim El Dorado ka pesë lëkundet, tre rreshtat dhe një total prej njëzet e pesë paylines fikse. Ju mund të merrni më të mirë të këtij ka depozitave rrotullime falas slot pavarësisht nga pajisja e zgjedhjes suaj. Kjo është në përputhje me tavolinën e punës, të gjitha llojet e pajisjeve mobile, dhe tableta.

Shuma minimale që ju mund të bast në një rrotullim të vetëm është £ 0.25, ndërsa bast maksimale për një rrotullim të vetëm është £ 25. në thelb, slot bën një punë të mirë të ushqyer të dy skajet e spektrit financiare.

 

ipad

Vendosjen e sfondit është e thellë në xhunglat e Amerikës së Jugut. Ju mund të merrni një pasqyrë të qartë të përcaktimit për shkak të lëkundet transparente. Vendosjen gjithashtu herë pas here kalon në një dhomë thesar të ngarkuar me sa duket e vendosur në El Dorado.

Ka dy karakteristika tmerrshëm bonus. E para është tipar Rolling lëkundet ndërsa ai është i rrotullime falas.

The Rolling lëkundet tipar është ai që ju do të vijnë të gjithë duke luajtur të tjera të kohëve të fundit ka depozitave rrotullime falas lojra nga Microgaming. Me këtë funksion, kur ju merrni një fitore, ikona të reja zëvendësuar ikonat. Nëse ju të njëpasnjëshme të fituar kombinime, rritet shumëzues derisa ajo merr në një shumëzues 5x.

 

CoinFalls Casino PlayNow

përmbledhje

në tërësinë e, Jungle Jim El Dorado është një e vërtetë aventureske ka depozitave rrotullime falas lojë që është e sigurt për të mbajtur vëmendjen tuaj në rrotullat.