King Of Slots

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Bëhuni MBRETI I Slots dhe pasuri

King Of Slots

Mbreti i lojëra elektronike është një tjetër lojë Mystic vijnë nga Netent. Edhe pse ajo ka marrë disa kohë të konsiderueshme për të nxjerr një përfundim se çfarë tema e lojës është, duke gjykuar nga sfond ekran play dhe rrugën e mistik të shëndoshë, është e sigurt të them se loja është e gjitha në lidhje me një grumbullojnë thesar vendosur në një shpellë në një lagunë të izoluar. Imagjinoni shpellë duke u vendosur me një lojë slot dhe të gjithë ju duhet ju duhet të bëni është të fitojë lojëra elektronike për të marrë në shtëpi pasuritë nga shpella, Pothuajse si një ATM lashtë vërtet! Por nuk ka fun në arketimit jashtë nga ATM ku si kjo lojë ka një nivel të caktuar të emocion dhe pezullim të lidhur me atë që mund të bëjë kjo tërheqje cash të bëjë zemrën tuaj mundi vështirë!

Free Spins Feature

TIPARET mistik dhe KING SIZE WINS!

Jo vetëm që ju kanë konvencionale slot lojë karakteristika si malet e egra dhe rrotullime falas, ajo që e bën këtë lojë të Mbreti i Slots është fakti se ajo ka disa karakteristika të tjera të tilla si të fitojë linjës ri-tjerr dhe një kombinim i rrotullime falas, Wilds ngjitet dhe madje edhe një shumëzues!

Pick Your Favourite Games

Simboli i egër në këtë lojë është perlë blu që pothuajse duket si një diamant. Ajo ka fuqinë për të zëvendësuar të gjitha simbolet e tjera të zakonshme për të ju jap një kombinim fitues, përveç simbol shpërndaj. Simboli shpërndaj ju shpërblen me rrotullime falas dhe në këtë lojë simbol shpërndaj është grupi i tre diamante rozë. Por ju do të duhet të paktën tre simbole të shpërndaj në të shkaktuar rrotullime falas funksion me një minimum prej 10 rrotullime falas për tre simbolet në ekran të luajë. Ju lutem shikoni fuqinë tonë vishet blog këtu – Coinfalls.com/power-spins-in-play-bonuses/

Get a Chance to Play with Some Features

Tipari Win linjës ri-tjerr hits ju, kur ju të arritur një kombinim fitues në ekran. Këtu ju shihni se combo fituese qëndron në vendin e saj në lojëra elektronike, ndërsa lëkundet tjera të shkojnë në një shëtitje të lirë për të rritur shanset tuaj për të fituar një tjetër combo!

Unique Slots and Casino Games

Pjesa më e mirë në lidhje me Mbreti i Slots është se ajo i ka të gjitha këto karakteristika të integruara në një, kur në të vërtetë ju merrni për të lojrave. Getting 3 simbolet shpërndaj jo vetëm ju jep 10 rrotullime falas, por edhe një 3x shumëzues. Në krye të kësaj, nëse ju takoheni me marrjen e një combo fituese në çdo një nga këto rrotullime falas, edhe ju të merrni për të dobi përfitimet e win linjës ri-tjerr funksion!

PËRMBLEDHJE

Mbreti i Slots është emri i drejtë i dhënë në këtë lojë në të gjitha aspektet! Jo vetëm që ju të keni mundësinë për të fituar një mbret si pasuri, por edhe ju të merrni një shans për të luajtur me disa karakteristika nuk shihet në çdo lojë tjetër të netent. Loja ka një 97% Përqindja Pagim i cili me të vërtetë e bën gjëra të mahnitshme për çdo lojtar slot me pak fat!.

Trail the Games for Free