Lucky Links

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Win Real Money Online

Lucky Slots Links is a created by Just For the Wins along with the cooperation of Microgaming. Ju gjithmonë mund të kthehet në ekranet tuaja në këtë slot të veçantë kur ju të mërzitem nga makinat fruta të zakonshme dhe të kërkoni për diçka të re. megjithatë, ju mund të ndjeni mungesën e karakteristika bonus në këtë Slots Casino celular, por ato në dispozicion do të paguajnë të mjaftueshme për të bërë ditën tuaj.

Classic Theme

Di më shumë rreth Lucky Links Slots

Lucky Links slots është luajtur me një 5 mbështjell dhe 25 paylines e cila ju lejon për të fituar në të dy drejtimet që është nga e majta në të djathtë dhe nga djathta në të majtë, si dhe. Kjo ju lejon të tjerr për 10p në £ 250 në rrotullim. Kur është fjala për visuals, loja është majorly purpurt dhe shfaqja gaz të lehta duket të jetë i frymëzuar nga kazinotë e Fremont Street.

Simbolet të cilat ju do të njoftim në rrotullat janë projektuar si vlera të ndryshme me kartela të zemrave, klubet, maç dhe diamante. Përveç këtyre, disa të tjera të cilat janë marrë nga tema janë projektuar si clovers 4-fletë, 7S trefishtë e kuqe, horseshoes dhe acorns. Logo simbol i Lucky Links do të ju jap 7.5 kohët e aksioneve tuaj të përgjithshëm për ulje ato 5 në numrin nëpër çdo linjë pagese.


karakteristika bonus

Siç u përmend më herët Acorn Pixies Slots Bonus mund të jetë shkaktuar nga ulje simbolet mjaftueshme bonus mbi rrotullat. Kjo do t'ju çmim me shtatë rrotullime falas e cila vjen me një version të zgjeruar të rrotullat. Çdo mbështjell tani do të shndërrohet në dy herë e madhësisë së tij origjinale prandaj dhënies me ju 50 paylines për të luajtur me. Gjithashtu, malet e egra mund të shfaqen në rrotullat, si dhe. Këto simbole do të qëndrojë në ekran për të gjithë funksion i cili do të bëjë atë edhe më të lehtë për ju për të fituar. Getting me fat me këtë funksion mund të ju jap disa pagesa të larta në këtë vend i caktuar.


Golden Circles

Për të përmbledhur

Ju mund të gjeni se tema nuk është i kënaqin shumë, por në përgjithësi, slots Acorn Pixies është një lojë e bukur për të kënaq në. Ju gjithmonë mund të hyni në këtë Mobile Slots Casino sa herë që ju dëshironi për të luajtur me ndryshime të vogla në gameplay së bashku me një slot të mirë paguar.

Auto-Play Option