Quick Fire Cash

 

Të marrë të gatshme për të luajtur një nga më të mahnitshme Slots Cash Games-Quick Fire Cash. Me grafikë mahnitëse dhe një temë kauboj, nuk ka asgjë që kjo lojë mungon. Ju merrni jo një ose dy, por një total prej 13 shanset për të fituar në këtë lojë amazing. Kjo ka qenë e projektuar dhe zhvilluar nga GPN që janë më të famshme zhvilluesve të çastit lojrave në industrinë e. IG ka projektuar disa nga më të mira Slot lojëra të holla dhe ata kanë një herë dëshmojnë vlerën e tyre me zjarr të shpejta. Ka katër mini-games që lojtari mund të zgjedhin nga. Fire shpejtë është vendosur në sfondin e një bord prej druri kafe. Logoja është përmendur në shkronja të arta në krye të ekranit. Nuk është një shans për ju për të fituar deri në 6x shumëzuesit me çdo bast. Kështu që, ndaluar duke pritur dhe të fillojnë të luajnë një nga lojërat më të mira slots të holla nga që ju keni.

CoinFalls Casino PlayNow

Luajnë lojëra elektronike lojëra të holla si Quick Fire para të gatshme dhe të fitojë të mëdha

Vendosur kundër një sfond të një bord prej druri kafe me të gjithë tekstin dhe simbolet e bërë në artë, Kjo është një nga më të thjeshtë por tërheqëse në kërkim lojëra elektronike lojëra të holla. ka katër mini-games që kanë shumë mënyra të ndryshme për të fituar. Një shtesë në këtë shumëzuesit është tipar më interesante në të. Ekziston një potencial i madh fituese e cila arrin deri në 87.55% që do të thotë se për çdo 100 £ ju do të jepet £ 87,55 në kthim.

gameplay

The gameplay i Quick zjarrit është shumë e lehtë. Të gjithë ju duhet të bëni është në nivel fillestare është, roll një zare. Kjo do të përcaktojë shumëzues për këtë raund. Pas kësaj ju do të luajë në katër mini-games që janë si më poshtë:

lojë 1- Ju do të jepet fuçi dhe duke klikuar mbi ta do të zbulojë simbolet. Ju duhet të gjeni dy simbole identike në një rresht për të fituar.

lojë 2- Në këtë, ju do të jepet monedha që do të zbulojnë numrat. Të dy monedhat do të kenë numra të ndryshëm dhe në qoftë se ju zgjidhni një më të madhe, ti fitove.

lojë 3- Ju duhet të klikoni mbi shenjën e dollarit për të zbuluar 2 numrat. Në qoftë se shuma e dy numrave është e barabartë me 10 lojtari do të fitojë.

lojë 4- Ju duhet të klikoni mbi qesen për të treguar sasinë e parave të çmimit që ju keni fituar.

CoinFalls Casino PlayNow

Shumëzues në fillimin e lojës është shtuar në të holla që është fituar deri në fund të raundit. Prandaj, ju mund të fitojë shumëzuesit të bollshme duke luajtur lojëra elektronike lojëra të holla.

Fjalë përfundimtare

grafikë të madh dhe efektet e zërit me një gameplay shumë interesante bën Quick Fire një nga lojërat më të mira Slots të holla në kohët e sotme. madh 87.55% RTP është vetëm një qershi mbi tortë. Kjo është një duhet të provoni në qoftë se ju dëshironi që të ketë pak argëtim duke fituar disa fitime nga ajo.