Fortune Divine

 
Kjo është një fantastike slot greko-themed që është dhënë nën Mbajtur atë që ju fitoni rrotullime kazino ofroj. Ajo vjen me një çmim i parë progresive të ofruar nga zhvilluesi Net Entertainment. Pika unik i saj i shitjes është e egër në funksion të egra që ka aftësinë e kthyer lëkundet gjithë egra. Projektuar me grafikë të shkëlqyer, gameplay ju mban argëtuan të gjithë.

CoinFalls Casino PlayNow

Rreth zhvilluesi i lojëra elektronike të Fortune Divine

Net Entertainment është një emër i madh në industrinë e kazino online. Ajo ofron sisteme premium lojrave dhe zgjidhje për të kazinove të njohur në mbarë botën. lojrat e tyre janë zhvilluar duke përdorur teknologjinë më të fundit, në këtë mënyrë ata krenohem me një ultra – Përvoja moderne lojrave.


Për lojë

Ju tani mund të gëzojnë këtë lojë me të Mbani atë që ju të fitojë kazino vishet ofertë. Të fillojnë të luajnë atë, të gjithë ju duhet të bëni është të vendosni baste. Pesë lëkundet janë të vendosur më pas tjerrje. Këto kanë aftësinë për të shpërblejë ty në 20 mënyra me formimin kombinimet fituese. Pah i lojës është tipar bonus Jackpot ku tre Jackpots mund të fitohet. Por për ta bërë këtë, ju duhet të sigurojnë për të luajtur me bast maksimale. Simbolet janë të gjitha të lidhura me temën. Këto janë Medusa, Pegasi, Minotaur, Lion së bashku me simbolet e kartave të luajtur shkruara në stil grek.

karakteristika: Mbaj atë që ju të fitojë kazino vishet slot ofron katër karakteristika bonus.

  • Falling tipar i egër refuzuar: Malet e egra të bien nga lart. Çdo çmim të egra do të ju një spin pa pagesë dhe të lëvizë një pozicion poshtë. Ju mbani në marrjen respins derisa ka Wilds në rrotullat.
  • Wild në funksion të egra: Një i pranishëm e egër në rrotullat mund të veshi nga një tjetër egra. Kjo pastaj do të mbushë tërë mbështjell me malet e egra të cilat do të ju japin me pagesa të zgjeruara.
  • rrotullime falas funksion: Kjo është aktivizuar kur tre rrotullime falas simbole shfaqet kudo në rrotullat.
  • Jackpot bonus tipar: Kjo është luajtur kur ju të mbledhë tre monedha ari i.e. simboli bonus. Këtu ju mund të fitojë tre jackpots progresive ofruara.

CoinFalls Casino PlayNow

përmbledhje

Kjo Mbani atë që ju të fitojë kazino vishet game vjen me një kthim mjaft të mirë në lojtar përqindjes së 96.59. Kjo është një hit i menjëhershëm me të dashuruar e lojrave greke-themed. Të gjitha simbolet ju kujtoj të qytetërimit të lashtë grek dhe të ketë një të ndjehen vërtetë për atë. Shndritura me karakteristika bonus, kjo është një duhet të luajnë për të gjithë lojtarët kazino online e lojrave slot të paktën një herë.